Warszawa, 19 stycznia 2007 – Dzisiejsza noc oznacza kolejne spotkanie Jej Perfekcyjności i Loli Lou – tym razem na cyklicznej imprezie 'Girls! Girls! Girls! The cab drag system!’

Imprezę od ponad roku prowadzi Lola Lou, zapraszając do siebie najbardziej znane i wartościowe drag queen z całego świata. Dzisiejszego wieczoru jej gośćmi będą brazylijskie gwiazdy Gil i Fernanda we wspólnym występie pod nazwą 'Brazil Glitter and Glamours’.
– To będzie coś zupełnie nowego na polskie warunki – komentuje Jej Perfekcyjność. – Lola wyznała mi w rozmowie, że poczuć będzie można brazylijski temperament bijący ze sceny.
Występ zapowiada się niezwykle barwnie – co widać po zapowiedzi z klubu Utopia (publikujemy ją poniżej). Jak zwykle w rolę konferansjerki wcieli się sama Lola Lou.
Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że na pewno pojawi się w klubie ze swoimi znajomymi, wcześniej odwiedzając prawdopodobnie inny warszawski klub – HotL. Jak jednak sama podkreśliła – to jeszcze nic pewnego. Wie tylko, że na pewno pojawi się na imprezie z cyklu 'Girls! Girls! Girls!’
Tylko do dzisiaj można w klubie kupić kalendarz wydany przez Lolę Lou.

/RMF FM/

Wypowiedz się! Skomentuj!