Warszawa, 6 stycznia 2007 – Rzecznik prasowy Jej Perfekcyjność przekazał specjalne oświadczenie, w którym zaprzecza ona doniesieniom o romansie z Da.

„Chcąc odnieść się do pojawiających się od wczoraj pomówień dotyczących mojej relacji z Da, pragnę stanowczo zaprzeczyć jakoby miała ona charakter intymny, czy też prowadzący do takowego. Zachowania, jakie obserwowane były wczoraj między nami w warszawskim klubie Utopia nie miały i nie mają takiego charakteru.
Jednocześnie pragnę podkreślić kilka rzeczy z tym związanych. Po pierwsze bowiem, Da jest moją rodziną – jestem przecież jego ciocią. O ile więc można zarzucać mi tendencje pedofilistyczne, o tyle na pewno nie kazirodcze.
Po drugie zaś, nie doszło między nami wczoraj do żadnych ekscesów, które możnaby traktować na poważnie jako zaczątek czy też kontynuację jakiegokolwiek. Stan mój oraz Da wyklucza ponadto jakiekolwiek tego typu zachowania. Da jest bowiem mężczyzną orientacji homoseksualnej i poszukuje w swoim życiu spełnienia z partnerem tej samej płci, co też zdecydowanie mnie wyklucza z tego kręgu.
Nadto pragnę prosić, by wszelkie tego typu insynuacje były jak najprędzej wyjaśniane ze mną w indywidualnej bądź zbiorowej konfrontacji twarzą w twarz. Jestem pewien, że w ten sposób unikniemy wielu sytuacji, które możnaby określić jako nieprzyjemne lub budzące mieszane uczucia.
Korzystając z okazji, pragnę ciepło pozdrowić Da, który z mojego powodu mógł stać się bohaterem tak nieprzyjemnych plotek i pomówień. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na pogorszenie naszych relacji oraz że sprawi, że dotychczasowe tylko się wzmocnią. Pozdrowić chcę także wszystkich, którzy razem ze mną bawili się wczoraj lub będą bawić się dziś. Dziękuję Wam za towarzystwo.”

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!