Warszawa, 26 stycznia 2007 – Jej Perfekcyjność podała do publicznej wiadomości datę reaktywacji swojego cyklu imprez Floor-Sitting Party! Szósta edycja odbędzie się 17 lutego.

Jak nam zdradziło biuro prasowe Jej Perfekcyjności – debata nad datą trwała na Forum grona tematycznego w serwisie grono.net wśród osób, które już bywały na owej imprezie. Część z nich bowiem spodziewa się zaproszenia na kolejną edycję.
– Lista gości jest dopiero tworzona – zdradziła nam Jej Perfekcyjność. – Jak zwykle jednak, będę rotować gości i mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy to rozumieją.
Jej Perfekcyjność stosuje zasadę rotacyjności wśród swoich gości – stara się zmieniać za każdym razem jakąś część zaproszonych, żeby impreza nie stała się nudna a poza tym cały czas stara się także zapraszać nowe osoby, które „przecież dodają kolorytu temu spotkaniu”.
Właściwie o imprezie nie wiadomo nic więcej, poza tym, że odbędzie się u Jej Perfekcyjność w domu na Ochocie. Wiadomo też, że to pierwsza impreza po reaktywacji – piąte edycja odbyła się na początku grudnia i zakończyła się decyzją o zawieszeniu dalszych eventów do odwołania. Nie wiadomo, co wpłynęło na decyzję Jej Perfekcyjność o odwieszeniu.
– Na pewno nie zdradzę na razie żadnych szczegółów – ucina Jej Perfekcyjność. – Wszystko w swoim czasie.
Wiadomo, że słynne planowanie Jej Perfekcyjności nie pozwala jej przed czasem ujawnić szczegółów dotyczących spotkania, czyli tematu imprezy, jej hasła, nazwy ani dress-code. Wiadomo też, że media nie będą tradycyjnie zaproszone na Floor-Sitting Party.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!