Warszawa, 7 stycznia 2007 – Jej Perfekcyjność zaplanowała kolejne performance’y na wiosnę 2007! Teraz szuka tych, którzy zechcą jej pomóc w ich przeprowadzeniu.

Pierwszy z nich wymaga zaangażowania aż 31 osób poza Jej Perfekcyjnością!
– Potrzebuję 31 osób, które znajdą dla mnie jedną noc w marcu – powiedziała. – Chciałbym, żeby każdej doby gościła i nocowała u mnie inna osoba.
Jej Perfekcyjność nie chciała zdradzić sekretu jakim tytułem opatrzy dzieło. Zdradziła tylko, że z każdą z nocujących osób będzie chciała wykonać fotografię dokumentującą owo wydarzenie. Wszystkie szczegóły owiane są wielką tajemnicą. Wiadomo tylko, że Jej Perfekcyjności zależy na „domknięciu listy gości” do połowy lutego. Zapowiedziała też, że wszystkim nocującym udostępni swoje łóżko, sama zaś spać będzie na ziemi.

Druga z prac przygotowywana jest na przywitanie wiosny. 21 marca Jej Perfekcyjność chce przejechać wystając z szyberdachu białej limuzyny centrum Warszawy. Jej ciało owinięte ma być białymi wstążkami, które ciągnąć się będą za autem.
– Tym aktem chcę pokazać radość jaka ogarniać powinna wszystkich z powodu nadejścia wiosny – powiedziała.
Od razu uprzedziła, że powstrzymać ją mogą tylko bardzo złe warunki pogodowe (deszcz, śnieg) lub brak funduszy na wynajem limuzyny. Na stronie poświęconej swojej sztuce, Jej Perfekcyjność podała numer konta bankowego, na które można wpłacać datki na rzecz performace’u.

Ostatnie dzieło zaplanowane przez Jej Perfekcyjność dziać ma się w klubie Utopia. Jej Perfekcyjność nie potrafiła podać jeszcze terminu planowanego występu. Wyznała tylko, że polegać ma on na wkroczeniu do klubu w białej zwiewnej sukience i koronie. W ręku Jej Perfekcyjności znaleźć ma się koszyk z płatkami kwiatów, które rozsypywać chce na swojej drodze.
– Symbolizować ma to cześć, jaką wszyscy winniśmy jesteśmy… sobie samym! – zaskoczyła wszystkich.
Zdaniem Jej Perfekcyjności, często zapominamy jakim wspaniałym darem dla świata jesteśmy my sami. Do wykonania tego dzieła Jej Perfekcyjności brakuje jeszcze białej sukienki oraz płatków kwiatów. Za pomocą naszego serwisu chciała zwrócić się do wszystkich, którzy mogliby jej pomóc przy którymkolwiek z dzieł o to, by odezwali się i złożyli ewentualną ofertę pomocy.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!