Warszawa, 20 stycznia 2007 – Na swoim blogu Jej Perfekcyjność podkreśliła, że zastanawia się nad reaktywacją słynnych Floor-Sitting Party… Czy oznacza to, że już wkrótce znów powróci do cyklu?

Udało się nam ustalić, że Jej Perfekcyjność nie tylko poważnie zastanawia się nad reaktywacją Floor-Sitting Party, ale już dokładnie ją zaplanowała!
– Nie potwierdzam, nie zaprzeczam – ucina.
Z informacji zbliżonych do Jej Perfekcyjności udało się nam dowiedzieć, że przerwa, jaka trwa od ostatniej imprezy cyklu już „zmęczyła Jej Perfekcyjność” i stąd chęć powrotu do comiesięcznych eventów. Najbliższy odbyć się ma prawdopdoobnie na początku lutego. Znawcy spekulują, że być może Jej Perfekcyjność będzie chciała reaktywować imprezę na walentynki. Tezy tej przeczy fakt, że Jej Perfekcyjność 2 lata temu na swoim blogu zapowiedziała bojkto 14 lutego jako dnia wyjątkowego.
Na stronie FloorSittingParty.prv.pl nadal widnieje napis-podziękowanie, jakie po ostatniej imprezie opublikowała organizatorka. Biuro prasowe odmawia komentarzy. Także najbliżsi znajomi Jej Perfekcyjności nie są w stanie powiedzieć nic więcej.
Faktem jednak jest to, że Jej Perfekcyjność na pewno myśli już o reaktywacji słynnego cyklu. O wszystkim będziemy na bieżąco informować.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!