Warszawa, 25 stycznia 2007 – Czy Jej Perfekcyjność pojawi się w ten weekend w VIP-roomie klubu Utopia? Takie spekulacje pojawiają się od soboty.

Wszystko spowodowała informacja jakoby Królowa Matka Gr poprosiła jednego ze swoich przyjaciół o przekazanie Jej Perfekcyjności informacji, że jest w owym VIP-roomie „zawsze mile widziana”. Informację tę potwierdziła sama Jej Perfekcyjność na swoim blogu.
– Zgadza się, było tak, jak napisałem – potwierdziła. – Nie mam na ten temat nic więcej do powiedzenia.
Komentatorzy podkreślają, że Jej Perfecyjność nigdy jeszcze nie odwiedziła VIP-roomu, co wiązało się z jej postanowieniem, że nie zrobi tego, dopóki „klub jej nie poprosi”. Zaistniałą sytuację należałoby traktować jako zaproszenie – twierdzą niektórzy.
Inni zaś podkreślą, że już minionej soboty Jej Perfekcyjność nie skorzystała z zaproszenia, więc najpewniej i teraz odmówi. Nieznane są przyczyny takiej jej decyzji, ale – co podkreślają często w swoich komentarzach jej znajomi – na pewno ma ona swoje uzasadnienie, którego jeszcze nie zauważamy.
Jej Perfekcyjność nie chciała z nami rozmawiać na ten temat – powiedziała tylko, że „wszystko leży w rękach Królowej Matki”.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!