Warszawa, 21 grudnia 2006 – Premierę kalendarza magazynu DIK na 2007 rok uświetniła swoją obecnością Jej Perfekcyjność. W internecie pojawiły się fotografie dokumentujące spotkanie sprzed kilku dni.

Na spotkaniu organizowanym w FASHION_BY Jej Perfekcyjność obecna była ze swoim bliskim znajomym Ku. Spędzili tam niecałe 20 minut, wzbudzając zainteresowanie nie tylko fotoreporterów.
– Przyszedłem tam, bo na jednej z fotek jest mój znajomy Ad – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Ponieważ zaś jestem fanem jego urody, chciałem zobaczyć jak wyszedł na tym zdjęciu.
Rzeczywiście, Ad jest obecny w kalendarzu – na fotografii widać go siedzącego w poprzek fotela. Nie ma na sobie koszulki, tylko ciemne spodnie.
Jej Perfekcyjność oceniła cały kalendarz, jako bardzo udany i estetyczny. Dodała przy tym, że żałuje, że wykonano go w formacie A4.
– Chłopcy są tacy ładni… Szkoda, że ich zdjęcia są niewielkie – powiedziała.
Przed premierą Jej Perfekcyjność zastanawiała się czy powiesić po Nowym Roku kalendarz z magazynu Cosmopolitan, czy też właśnie ten z DIKa. Po premierze wyjawiła, że „chyba raczej ten pierwszy”, właśnie ze względu na rozmiar.
– Bardzo liczę jednak na to, że Ad prześle mi jeden egzemplarz kalendarza ze swoim zdjęciem – zdradziła. – Wspominał coś o tym i mam nadzieję, że słowa dotrzyma.
Jej Perfekcyjność nie wykluczyła wywieszenia dwu kalendarzy w swoim mieszkaniu.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!