Zachodniopomorskie, 20 grudnia 2006 – Jej Perfekcyjność jest już w domu rodzinnym! Powoli przygotowuje się do Świąt i zapowiada nowe wydarzenia w swoim życiu zaraz po powrocie do Warszawy.

Do Szczecina Jej Perfekcyjność dotarła w poniedziałek przed 19:00. Potem po krótkiej podróży dotarła do swojego rodzinnego miasta. Wczoraj odbyła pierwsze spotkania z tutejszymi fanami i znajomymi.
– Bardzo się cieszę, że mogłem znów zobaczyć kilka bliskich mi osób – powiedziała. – Poza tym mam nadzieję, że mój przyjazd sprawił tyle radości moim fanom, ile mi pobyt w domu rodzinnym.
Jej Perfekcyjność nie próżnuje – powoli szykuje się do napisania pracy na zlecenie o powieściach Nadżiba Mahfuza oraz pracy maturalnej o znaczeniu fantastyki w dramacie różnych epok. Oczywiście szykuje się także do Świąt. Zapowiedziała, że na pewno przygotuje trzy ciasta na tę okoliczność.
– Na pewno zrobię wuzetkę, może sernik… – zastanawia się. – Ale nie wiem jakie ciasto przygotować jako trzecie.
Decyzja zapadnie jednak dziś wieczorem. Dziś także rodzicielka Jej Perfekcyjności obchodzi swoje kolejne osiemnaste urodziny! Szykując się na tę okoliczność, schudła już 5 kg. Podobnie Jej Perfekcyjność, która – jak poinformowała media – zrzuciła około 3 kilogramów i waży teraz „prawie tyle, ile” by chciała.
– Mojej mamie chcę dziś złożyć wyjątkowe życzenia – opowiada wzruszona. – Tak się bowiem składa, że dziś będzie miała dokładnie dwa razy więcej lat niż ja. W sensie, że osiemnaście oczywiście.
Jej Perfekcyjność pytana o to, czy rzeczywiście zamierza spędzić sylwestra w warszawskim domu, odpowiedziała, że nie rzuca słów na wiatr.
– Skoro powiedziałem, że będę wtedy walił konia i czatował, to znaczy, że tak będzie – oburzyła się.
Jej Perfekcyjność poinformowała także, że odrzuciła propozycję towarzystwa Pi i jego chłopaka Pr w trakcie owej masturbacji. Wyjaśniła, że po pierwsze – nie przywykła robić takich rzeczy „stadnie” a po drugie – wie, że Pi nie ma w zwyczaju zjawiać się na umówione spotkania.
Jej Perfekcyjność powiedziała, że swój powrót do stolicy planuje na 28 lub 29 grudnia.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!