Warszawa, 13 grudnia 2006 – Swoją wizytę w ulubionym niegdyś klubie zapowiedziała na najbliższą sobotę Jej Perfekcyjność. W piątek mijają dokładnie dwa miesiące od ostatniej imprezy, którą spędziła w Barbie Barze.

Zaskakująca deklaracja została ogłoszona dziś w „Kropce nad i” Moniki Olejnik. Jej Perfekcyjność rozmawiała m.in. na temat swojego odwołanego performance’u i minionych wydarzeń artystycznych – performance’u „Megaciotolans” oraz 5th Floor-Sitting Party ON TOUR „R.I.P. Ada 2006”. Pod koniec rozmowy zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem.
– W najbliższą sobotę zjawię się w Barbie Barze – powiedziała. – Otrzymałem specjalne zaproszenie i postanowiłem z niego skorzystać.
Jej Perfekcyjność nie chciała początkowo zdradzić od kogo pochodziło zaproszenie, jednakże okazało się potem, że otrzymała je od grającego tam od lat DJa Mmikimouse’a. To on zaprosił ją do wspólnej zabawy.
– Wahałam się, ale przekonał mnie, gdy dowiedziałam się, że razem z nim grać ma także DJ Andesh – wyznała. – Dawniej tworzyli świetne duety.
Jej Perfekcyjność jest już na oficjalnej liście gości klubu i stwierdziła, że „jeśli nie wydarzy się coś naprawdę niesamowitego”, to zjawi się na pewno. Pytana o to z kim się wybiera, poinformowała, że nie planowała zabierać nikogo ze sobą. Jak dodała, zaproszenie jest raczej jednoosobowe, ale liczy na to, że spotka „kogoś znajomego na miejscu”.
Przypomnijmy, że Jej Perfekcyjność zrezyngowała z regularnych cotygodniowych wizyt w klubie po tym, gdy na drugich urodzinach Barbie nie została potraktowana jak stała bywalczyni klubu. Stwierdziła wtedy, że pożegnać musi się z klubem, który przez dwa lata nie zauważył jej obecność i nadal jej nie akceptuje. Jej decyzja była bardzo szeroko komentowana na łamach prasy oraz w warszawskich klubach. Krytycy zarzucali jej, że przesadza ze swoją reakcją.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!