Warszawa, 10 grudnia 2006 – Minionej nocy warszawski klub HotL gościł w swoich progach Jej Perfekcyjność. Że było to wielkie wydarzenie, podkreślają wszyscy świadkowie.

Jej Perfekcyjność rzadko zjawia się w miejscach takich jak HotL – nie od dziś wiadomo, że z powodu swojej wyjątkowości lubi odwiedzać miejsca, w których czuje się choć trochę mniej wybijająca się z tłumu.
– Mimo wszystko, lubię czasem wpaść do innego klubu – powiedziała. – Jestem wielkim fanem tego, co muzycznie dzieje się w HotLu.
Z relacji świadków wiemy, że Jej Perfekcyjność pojawiła się w klubie wraz ze swoim znajomym Ku około północy. Jej wizyta nie trwała zbyt długo, ale spotkała w tym miejscu także osoby, które kojarzyła z dootychczasowego „życia klubowego”. Mowa o DJu Kukim, który od pewnego czasu dość regularnie grywa w tym miejscu po odejściu z Barbie Baru. Jej Perfekcyjność przywitała się z nim po czym zaczęła się po prostu dobrze bawić.
– Wyszalałem się – komentuje krótko. – W HotLu grają niezłą muzykę i to wielki atut tego miejsca.
Tym, co nie do końca odpowiada Jej Perfekcyjności są przybywający tam ludzie. Jej zdaniem „brakuje im trochę kultury” – zwłaszcza, gdy przepychają się w tłumie i nie baczą na ludzi bawiących się w koło. Jej zdaniem robią tak przede wszystkim kobiety. Właśnie ta atmosfera jest jednym z powodów, dla których Jej Perfekcyjność bawiła się tam tylko godzinę. Podkreśliła też, że o ile ona jest w stanie wytrzymać dłużej, jej młody znajomu Ku czuł się tam źle.
Jak udało nam się ustalić, Jej Perfekcyjność udała się potem do klubu Utopia na obchody czwartej rocznicy cyklu Outsider. Gościem wieczoru był duet Shapeshifters, z którym Jej Perfekcyjność poznała się podczas jednego ze swoich seks-czatów.
– Impreza była naprawdę udana! – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Choć były momenty takie, że nie szło wytrzymać z powodu dymu tytoniowego, bawiłem się świetnie.
Jej Perfekcyjność nie spotkała zbyt wielu znajomych, ale mimo wszystko zaliczyła wieczór do niezwykle owocnych. Podkreśliła tylko, że cieszy się, że mogła „znów zobaczyć Jurka”. Odmówiła dalszych wyjaśnień w tej sprawie, a nam także nie udało się dotrzeć do bardziej szczegółowych informacji.
Jej Perfekcyjność opuściła klub po godzinie 5.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!