Warszawa, 10 listopada 2006 – Podczas specjalnej rozmowy w porannym programie RMF FM „Wstawaj, szkoda dnia” Jej Perfekcyjność opowiedziała o tym, co robić będzie w najbliższy weekend. Powodem zaproszenia Jej Perfekcyjności jest obchodzony jutro Dzień Niepodległości.

Podczas rozmowy prowadzonej przez Tomasza Olbratowskiego Jej Perfekcyjność wyznała, że dawniej podczas 11 listopada biegała w organizowanej tradycyjnie w jej rodzinnym mieście Mili Niepodległości. Jej największym osiągnięciem było zajęcie „trzeciego od końca miejsca”. Dziś Jej Perfekcyjność zapewnia, że biegać nie będzie.
– Mam zaproszenia na dwie domowe imprezy na dzisiaj – wyznała. – Myślę, że uda mi się być na obu.
Potem zaś Jej Perfekcyjność planuje udać się do klubu Utopia, gdzie wystąpi jej przyjaciółka – Lola Lou. W rowmowie Jej Perfekcyjność podkreśliła, że nie mogłaby „przegapić takiego wielkiego wydarzenia”. Specjalnie dla Jej Perfekcyjności, Lola Lou – która jest gospodarzem cyklu „Girls! Girls! Girls! The cab drag system” zaprosiła Miss Terri i Madame Jojo, czyli swoich przyjaciół z Londynu, które zaprezentują show jako Kylie.
– To będzie na pewno wielkie i cudowne! – ekscytuje się Jej Perfekcyjność. – Myślami jestem już przed sceną, na której będą się pojawiać.
W sobotę Jej Perfekcyjność uda się na pewno na drugie urodziny klubu Paprotka. Ma na nich bowiem wystąpić także Lola Lou, która powraca do tego klubu ze swoimi regularnymi „The Lola Lou Shows”. Na tę wiadomość Jej Perfekcyjność czekała „z utęsknieniem i nadzieją”. Po występie Loli, Jej Perfekcyjność uda się zapewne do klubu Utopia, by spotkać się ze swoimi znajomymi.
Jej Perfekcyjność nie skorzysta z zaproszenia do udziału w obchodach Dnia Niepodległości przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Jak powiedziała w RMF – nie pozwalają jej na to jej obowiązki zawodowe. Okazuje się bowiem, że Jej Perfekcyjność spotyka sięm co tydzień o tej porze z siedemnastoletnim Ba, któremu udziela korepetycji z wiedzy o społeczeństwie.
– Wolę się spotkać z nim i popatrzeć na jego uroczą twarz, niż spędzać ten czas z prezydentem Kaczyńskim – wyjaśniła. – Mam nadzieję, że wszyscy rozumieją, co mną kieruje i widzą jak wiele straciłbym idąc pod Grób Nieznanego Żołnierza.
Jej Perfekcyjność podkreśla jednak, że myślami będzie na pl. Piłsudskiego. Poskreśliła także, że ma mnóstwo pracy związanej ze swoją działalnością społeczną. Teoretycznie bowiem – jak wyznała – w sobotę mija tzw. dead-line w gazecie, której jest wydawcą i redakotorką naczelnym.
– Będę więc miała mnóstwo pracy, jeśli wszystko pójdzie zgdnie z planem – wyjawiła.
Zapowiedziała też, że zajmie się sprawami organizacji nowych stowarzyszeń i kół, które ma w planach stworzyć. Nie chciała jednak wyjawić żadnych szczegółów, żeby „nie zapeszać”.


Plakat zapowiadający występ Loli Lou i jej gości w klubie Utopia.

/RMF FM/

Wypowiedz się! Skomentuj!