Warszawa, 11 listopada 2006 – Specjalnie ze względu na prośbę Loli Lou, Jej Perfekcyjność przybyła wczoraj na jej występ do klubu Utopia w niesamowitym przebraniu. Wiele osób nie poznało jej przy pierwszym kontakcie!

Jej Perfekcyjność miała na sobie perukę koloru blond, czarną koszulkę z fantazyjnym „śliskim mazem”, jak określił ją jeden z jej przyjaciół, obcisłe rybaczki oraz buty do baletu. Wiele osób porównywało ją do bohaterki filmu „Poszukiwany, poszukiwana”.
– Nie było moim zamiarem upodabnianie się do postaci z filmu, ale jeśli tak wyszło, to pozostaje mi się cieszyć – powiedziała. – Tak naprawdę przebrałem się dla Loli Lou.
Okazuje się bowiem, że Lola prosiła Jej Perfekcyjność przebranie się na jej wczorajszy występ.
Lola Lou występuje średnio co miesiąc w Utopii w ramach programu 'Girls! Girls! Girls! The cab drag system’, na którym jest gospodarzem goszczącym drag queen z całej Europy. Wczoraj cykl obchodził pierwszą rocznicę swojego istnienia. Gościem była Miss Terri z londyńskiego teatru Madame Jojo. Występ został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność, która jak zwykle na imprezach z cyklu – dopisała.
– Ja także uważam, że Madame Terri jako Kylie Minogue była świetna – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Cieszę się także, że udało mi się znów spotkać z Lolą Lou. Ona nigdy nie wyjdzie z mody.
Złośliwi zarzucali występowi pewną „ospałość” w porównaniu z tym sprzed miesiąca, kiedy w Utopii gościły dwie darg queen z Holandii. Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że zjawi się dziś w klubie Paprotka, by móc podziwiać 'The Lola Lou Show’ podczas drugich urodzin tego klubu.

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!