Warszawa, 5 listopada 2006 – Zapowiedź kolejnej, piątej już edycji Floor-Sitting Party pojawiła się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

Z informacji przekazanych przez biuro prasowe wynika, że aktualizacja strony dotyczy przede wszystkim dodania nowej galerii fotografii dokumentujących poprzednią imprezę. Jednakowoż od razu dodano enigmatyczną zapowiedź piątej edycji wydarzenia.
– Tak, to prawda. Już planuję kolejną imprezę – potwierdziła Jej Perfekcyjność. – Przygotowania rozpoczęły się wyjątkowo wcześnie, bo i wydarzenie będzie niezwykłe.
Jej Perfekcyjność odmówiła udzielania dodatkowych informacji. Strona FloorSittingParty.prv.pl dostępna jest jedynie po zalogowaniu, jednakże pozwolono reporterom na wykonanie zrzutu ekranu strony startowej. Widać na niej białe napisy zapowiadające kolejną edycję – nie podano nazwy ani dress-code piątej imprezy z cyklu, jednakże na dole widać mały dopisek „expect the unexpected”.
Plotki na temat 5th Floor-Sitting Party krążą w kuluarach nie od dziś. Nieoficjalnie mówi się, że impreza odbyć się ma 2 grudnia, co zapowiedzieć miała sama Jej Perfekcyjność na minionej edycji.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!