Warszawa, 9 listopada 2006 – Media informują o nadchodzącym spotkaniu Loli Lou i Jej Perfekcyjności – najpierw w piątek, a potem w sobotę.

Powodem do spotkań jest przede wszystkim przyjazd Loli Lou do Warszawy. Zgodnie ze swoją zapowiedzią sprzed niemal miesiąca, gdy w komentarzach na stronie JejPerfekcyjnosc.blox.pl Lola Lou poinformowała, że przyjedzie ze specjalną niespodzianką dla Jej Perfekcyjności. Już wiadomo, że ową niespodzianką będzie występ londyńskiej drag queen przebranej za Kylie Minogue.
– Stasznie się cieszę na myśl o spotkaniu i występie Loli – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Miesiąc bez jej występów jest dla mnie zawsze trudnym czasem oczekiwania.
Lola Lou namawiała Jej Perfekcyjność, by ta przybyła na koncert w przebraniu. Jej Perfekcyjność odmówiła, tłumacząc, że to Lola ma być niepodzielną gwiazdą w Utopii i to ona powinna zajmować uwagę wszystkich swoją osobą.
Wiadomo też, że w po piątkowym występie Lola przygotuje się do sobotniego. Będzie to wielki powrót do tradycji comiesięcznych Lola Lou Shows w klubie Paprotka. Tam także pojawić się ma Jej Perfekcyjność.
– Nie mógłbym ominąć tego wydarzenia! – komentuje. – Przecież to właśnie w Paprotce rodził się mój wielki podziw dla Loli i jej umiejętności. Poza tym w Utopii ma być gospodarzem, a w Paproce gwiazdą.
Lola Lou prowadzi w klubie Utopia comiesięczną imprezę nazwaną Girls! Girls! Girls! The cab drag system.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!