Warszawa, 16 listopada 2006 – Cisza w biurze prasowym Jej Perfekcyjność tłumaczona jest tym, że pogrążyła się ona w „setkach drobnych obowiązków”. Z relacji pracowników biura dowiadujemy się, co robi obiekt ich zainteresowania.

Okazuje się, że „pierwsze chwile są najtrudniejsze”, jak twierdzą chcący zachować anonimowość pracownicy biura. Dlatego też Jej Perfekcyjność nie pojawia się nigdzie zbyt często. Dopytywani, wyjaśniają, że zajmuje się pisaniem wniosków, podań, przygotowywaniem gazety, plakatów reklamowych, imprezy mikołajkowej i „innych ważnych spraw”. Nie chcą wyjaśniać o co chodzi.
Jednocześnie wszyscy podkreślają, jak wielkim i ważnym wydarzeniem będzie najbliższe Floor-Sitting Party. Zdaniem pracowników biura, przygotowania są już na „bardzo dalekim etapie”, ale nie mogą się na ten temat wypowiadać. Wiadomo bowiem, że Jej Perfekcyjność lubi sama ogłaszać zaproszenia na imprezę i starannie dobiera moment, w którym to robi. Nie udało się nam nawet dowiedzieć, jaki może być temat przewodni imprezy, ani jej nazwa. Wiadomo tylko, że będzie to niezwyłe wydarzenie, w związku z tym, że to już piąta impreza cyklu.
jej Perfekcyjność jednocześnie zajmuje się oczywiście swoimi przyjaciółmi. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że nocować u niej będą w najbliższym czasie kolejne osoby przybywające do Warszawy. Sama Jej Perfekcyjność nie potwiedza tych pogłosek.
– To jeszcze nic pewnego – powiedziała. – Ja tylko sprawa się wykrystalizuje, na pewno powiadomię o wszystkim państwa.
jej Perfekcyjność nie zwalnia tempa. Tym bardziej, że zapowiedziano jej weekendowe wypady imprezowe. Ma pojawić się w kilku miejscach, które zostaną wybrane z bogatej oferty klubów interesujących Jej Perfekcyjność.

/VIPews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!