20 listopada 2006 – Zapowiedź „łatwego tygodnia” uczyniła w porannym programie radia RMF FM „Wstawaj szkoda dnia” Jej Perfekcyjność.

Jak wynika z jej oświadczenia, nie ma jeszcze zbyt wielu konkretnych planów w najbliższym tygodniu, pnieważ zamierza „nieco odsapnąć” w ciągu 7 nadchodzących dni.
– Jestem już trochę zmęczony ostatnimi tygodniami, gdy wciąż gdzieś biegam – powiedziała. – Mam nadzieję, że uda mi się do 26 listopada nieco wypocząć.
Jednocześnie Jej Perfekcyjność zaznaczyła, że ma zamiar pojawiać się częściej na zajęciach uniwersyteckich. Przyznała także, dopytywana przez dziennikarzy, że jej rozkład tygodnia nie jest pozbawiony zupełnie jakichkolwiek zaplanowanych wydarzeń.
– Mam umówioną niewielką ilość spotkań – wyznała Jej Perfekcyjność. – Jest też kilka „niedogranych” spraw i na pewno załatwię je w tym tygodniu.
Jej Perfekcyjność wyjaśniła, że chodzi o zapowiedziane spotkania lub wyrażone przez jej znajomych niekonkretne propozycje takowych. Wyjaśniła, że wie, iż nie wszystkie zostaną zrealizowane – ale jeśli tylko ktoś nadal będzie wyrażał życzenie spotkania, to na pewno nie odmówi.
Jej Perfekcyjność w porannej rozmowie w RMF-ie zaprzeczyła pogłoskom, jakoby miała rozpocząć pracę w warszawskim ZOO.

/RMF FM/

Wypowiedz się! Skomentuj!