Warszawa, 12 listopada 2006 – Występ Loli Lou na drugich urodzinach klubu Paprotka okazał się wielkim sukcesem! Wśród setek zgromadzonych widzów nie zabrakło Jej Perfekcyjności, która pochwaliła koncert, jako „jeden z najlepszych w karierze” drag queen.

Lola Lou zaśpiewała swoje największe przeboje – „Love Generation” czy choćby „Mamma mia”, ale jak zwykle występ obfitował także w nowości – największą niespodzianką było wykonanie hausowej wersji utworu „Beautiful” Christiny Aguilery.
– To naprawdę było coś zjawiskowego! – emocjonowała się Jej Perfekcyjność. – Myślę, że to był jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy występ w karierze Loli Lou.
Lola Lou była rzeczywiśce w świetnej formie i porwała wszystkich zgromadzonych w klubie. Z powodu zaś urodzin Paprotki, przybyły setki widzów, którzy chcieli uczcić rocznicę. Występem tym Lola Lou zainicjowała powrót cyklu 'The Lola Lou Show’ w Paprotce, które kiedyś stanowiły comiesięczną atrakcję niedzielnych wieczorów w klubie i gromadziły zawsze rzesze wiernych fanów artystki.
– Lola jak zwykle pozdrowiła mnie gestem ze sceny – opowiedziała Jej Perfekcyjność. – A ja jak zwykle byłem tuż pod sceną, by móc podziwiać ją i jej występ.
Jej Perfekcyjność zwróciła zwłaszcza uwagę na „niesamowite stroje i bajeczne peruki” Loli Lou. Występ odbył się w dwu turach i skończył się chwilę po godzinie 2 w nocy. Kolejne występy Loli w Polsce planowane są najpewniej dopiero na styczeń 2007.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!