Warszawa, 27 listopada 2006 – W najbliższą sobotę Jej Perfekcyjność organizuje wyjątkowe Floor-Sitting Party. Udało się nam dotrzeć do pewnych informacji na temat imprezy.

Pierwszą niespodzianką ma być fakt, że impreza ma w nazwie dodatkowo cząstkę „ON TOUR”. Oznacza to, że po raz pierwszy Jej Perfekcyjność nie zorganizuje F-SP w swoim domu. Udało się nam ustalić także, że gospodarzem udostępniającym lokum będzie tym Mi.
Jak zwykle, także i tym razem, impreza ma swój dress-code. W przypadku 5th Floor-Sitting Party ON TOUR brzmi on „stypa”. Oznacza to najpewniej, że goście będą ubrani przede wszystkim na czarno i w takich kolorach pojawią się na imprezie oraz po niej w klubach. Anonimowo jeden z zaproszonych na imprezę goście zdradził nam, że „każdy ma obowiązek przynieść także przykrywany znicz”. Prawdopodobnie oznacza to, że impreza będzie miała rzeczywiście charakter stypy. Nie wiemy tylko, kto przyjmie rolę zmarłego i o kim rozmawiać będą goście Jej Perfekcyjności.
Ona sama odmawia konsekwentnie komentarzy, powtarzając jak zwykle, że impreza ma charakter zamknięty oraz że zarówno ona jak i jej goście cenią sobie prywatność oraz że dziennikarze nie będą zaproszeni na F-SP.
Udało nam się ustalić, że dziś rano na stronie FloorSittingParty.prv.pl dokonano aktualizacji. Teraz na stronie – dostępnej tylko dla zalogowanych użytkowników – znaleźć można mapkę dojazdu do nowego miejsca imprezy, informację o zaproszonych gościach oraz przewodnik dla osób, które po raz pierwszy uczestniczyć będą we Floor-Sitting Party.
Nie udało się nam ustalić jaki tytuł będzie miała impreza. Z dużym jednak prawdopodobieństwem stwierdzić możemy, że przybędzie na nią ponad 20 osób.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!