Goleniów, 3 listopada 2006 – Brak Jej Perfekcyjności na imprezie dziś wieczorem w szczecińskim klubie Inferno jej biuro prasowe wyjaśniło dolegliwościami zdrowotnymi dręczącymi Jej Perfekcyjność.

Jej udział w imprezie piątkowej media zapowiadały już od pewnego czasu – miała to być pierwsza jej wizyta w klubie od wielu miesięcy. Nie dojdzie jednak do skutku z powodu przeziębienia.
– Bardzo mi przykro, ponieważ o tej wizycie rzeczywiście było głośno już od pewnego czasu – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Mam jednak nadzieję, że wszyscy moi przyjaciele, znajomi i fani rozumieją, że stan mojego zdrowia nie pozwala mi na udział w zabawie w klubie.
Jednocześnie biuro prasowe poinformowało, że Jej Perfekcyjność poza syropem na kaszael zażywa także fervex. W zgodnej opinii wszystkich obserwatorów – jej stan jest poważny, ale nie ciężki. Jednakże Jej Perfekcyjność po konsultacjach z konsylium lekarskim stwierdziła, że korzystniejszym od podróżowania pociągiem, gdy panuje tak niska temperatura na zewnątrz może niekorzystnie odbić się na jej rekonwalescencji.
Jednocześnie biuro prasowe potwierdziło, że Jej Perfekcyjność podróżować będzie o 5:50 rano pociągiem InterCity Chrobry do Warszawy Centralnej, gdzie pojawi się w okolicach godziny 10:55. W ciągu dnia Jej Perfekcyjność poprowadzi planowo zajęcia korepetytorskie a wieczorem planuje udać się „na wieczorny wypad do warszawskich klubów”. Nie podano jednak do jakich.
Jej Perfekcyjność – jak zauważają obserwatorzy – choruje zazwyczaj podczas okresów swojej nie-aktywności, chcąc w ten sposób zminimalizować czas, jaki musi spędzić w odosobnieniu od swoich znajomych i fanów.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!