Warszawa, 23 października 2006 – Zgodnie z przewidywaniami obserwatorów, Jej Perfekcyjność wygrała w wyborach do Zarządu Samorządu Studentów oraz do Rady Wydziału. Wyniki Instytutowa Komisja Wyborcza podała kilka minut przed 22:00.

Po kontrowersyjnej i budzącej wiele komentarzy kampanii, Jej Perfekcyjności udało się zdobyć ilość głosów wystarczającą do „zmieszczenia się” w gronie osób tworzących struktury władzy studenckiej w jej macierzystym instytucie.,
– To dla mnie wielki zaszczyt i honor – powiedziała w chwilę po ogłoszeniu wyników w specjalnym łączeniu telefonicznym na antenie radia RMF FM. – Mam nadzieję, że nie zawiodę ani jednego z moich wyborców.
Jej Perfekcyjność wzięła dziś po 12:00 udział w meetingu wyborczym, na którym w ograniczomnym regulaminowo do 3 minut czasie streściła swój program i zachęciła wszystkich do głosowania. Zachęta okazała się skuteczna, bo otrzymała ponad 10,1 proc. ważnych głosów. Dla porównania radio podało, że osoba, która otrzymała najwięcej głosów, poszczycić się może 13,9 proc. głosów.
Nieco gorzej wypada Jej Perfekcyjność w wyborach do Rady Wydziału, gdzie otrzymała 12 proc. głosów przy 33,8 proc. osoby, która otrzymała głosów najwięcej. Wszyscy komentatorzy na antenie radia podkreślali jednak, że pozostali kandydaci prowadzili zdecydowanie spokojniejsze, stonowane i mniej kontrowersyjne kampanie plakatowe.
Radio RMF FM pogratulowało Jej Perfekcyjności. Warto podkreślić, że nowy Zarząd Samorządu Studentów tworzyć będzie Jej Perfekcyjność oraz ugrupowanie Twój Racjonalny Wybór, z którym Jej Perfekcyjność weszła przed wyborami w koalicję „Osobno, ale Razem – koalicja na rzecz lepszego ZSS 2006”.

/RMF FM/

Wypowiedz się! Skomentuj!