Warszawa, 16 października 2006 – W wyborach do Zarządu Samorządu Studentów Instytutu Socjologii UW wystartowała m.in. Jej Perfekcyjność. Dzisiaj Instytutowa Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalne listy kandydatów.

Nazwisko Jej Perfekcyjności pojawia się na nich dwukrotnie – wśród chętnych do objęcia stanowiska w Zarządzie Samorządu Studentów oraz wśród kandydatów do Rady Programowej Instytutu Socjologii oraz Rady Naukowej Wydziału Filozofii i Socjologii.
– Wierzę, że moja kampania będzie skuteczna – powiedziała Jej Perfekcyjność w porannym programie Radia RMF FM. – Mam nadzieję zaskoczyć przeciwników i zrobić trochę zamieszania.
O dziwo, Jej Perfekcyjność wcale nie chce wygrać. Jak podkreśliła – traktuje swoje kandydowanie „jak performance artystyczny”. Hasło, jakie wybrała podczas kampanii to „Lans Bauns Socjologia”. W internecie już pojawiła się strona internetowa reklamująca ją, jako kandydatkę w wyborach. Lada dzień w budynku Instytutu Socjologii UW zawisną też plakaty reklamujące jej kandydaturę.
– Mój zespół prasowy przygotował 4 wersje plakatów – zdradziła. – Na wszystkich poza moją fotografią widnieje moje nazwisko, hasło Lans Bauns Socjologia, adres strony i dodatkowo zachęta do oddawania na mnie głosów.
Plakatów ma być kilkadziesiąt. Na niebieskim papierze w formacie A4 oraz białe w formacie A3. Jej Perfekcyjność nie potrafiła jeszcze powiedzieć, czy poza plakatami i stroną planuje jeszcze jakieś przedsięwzięcia promocyjne. Stwierdziła, że „zależy to od działań przeciwników”.

Jej Perfekcyjność nie po raz pierwszy zasiadać chce w samorządzie. Dotychczas przez 2 lata zajmowała funkcję przewodniczącego w Samorządzie Szkolnym w swojej szkole podstawowej, a potem przez 3 lata w Liceum Ogólnokształcącym zasiadała na stanowisku Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Ponadto, Jej Perfekcyjność od pół roku jest prezesem Koła Naukowego Socjologicznego Warsztatu Dziennikarskiego. W swojej dotychczasowej karierze pełniła także funkcje Prezesa Szkolnego Koła PCK, Prezesa Chóru Mieszanego 'Cantilena’ a od 7 lat niemal nieprzerwanie jest redaktorem naczelnym i wydawcą gazet ukazujących się w szkole, w której akurat się uczy.

Strona Jej Perfekcyjności-kandydatki: LansBaunsSocjologia.prv.pl.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!