Warszawa, 1 października 2006 – Jej Perfekcyjność nawiedziła wczorajszego wieczoru zlot użytkowników portalu GayLife.pl, który odbywał się w warszawskim klubie Gleria.

Impreza rozpoczęła się o 21 spotkaniem z redakcją, które trwało do 22. Potem w klubie zaczęła się tradycyjna zabawa. Jej Perfekcyjność zjawiła się w Galerii przed 23, dokąd przybyła wraz z nowym współlokatorem Mi po wyjściu z Barbie. Przy samym wejściu przywitał ją selekcjoner klubu, który zarówno Jej Perfekcyjności, jak i jej towarzyszowi umożliwił wstęp do VIP-roomu, poprzez przybicie widocznych w ultrafiolecie pieczątek na przedramieniu.
Jej Perfekcyjność nie zgodziła się na propozycję wejścia za darmo do klubu, jaką zaoferował jeden z właścicieli portalu GayLife i zapłaciła za wstęp 10 zł.
– Pomyślałem, że mogę też czasem wesprzeć jakąś inicjatywę gospodarczą – powiedziała w rozmowie z naszym reporterem. – Przecież zawsze podkreślam, że jestem zwolennikiem zarówno gospodarności, jak i wszelkich oddolnych inicjatyw społecznych.
Wewnątrz zgromadzeni wyraźnie zwracali uwagę na Jej Perfekcyjność, poruszeni jej przybyciem oraz olśniewającym strojem. Jej Perfekcyjność witała się ze wszystkimi, którzy chcieli podać jej dłoń i przez pierwszą godzinę pobytu była obecna cały czas w salach ogólnodostępnych. Potem udała się do VIP-roomu po nieprzyjemnym incydencie, jaki miał miejsce na parkiecie.
– Jeden z tańczących mężczyzn wytrącił mi szklankę z Colą z ręki, gdy wracałem z didżejki – opowiedziała. – Przez to oblałem nie tylko siebie, ale i jego. Po tym wydarzeniu mężczyzna został wyprowadzony z klubu.
Jej Perfekcyjność w oczekiwaniu na swoich przyjaciół, bawiła w VIP-roomie, rozmawiając z tymi, któzy zainteresowani byli jej osobą.
Pamiątkowej fotografii nie mógł sobie odmówić naczelny portalu GayLife, który koniecznie chciał uwiecznić ja na zdjęciu, które już dziś znalazło się w sieci.
– Jej Perfekcyjność nie odmówiła mi tego zaszczytu – powiedział potem. – Chcemy chwalić się tym, że nasze imprezy odwiedza osoba taka, jak ona i że jest użytkowniczką naszego portalu.
Okazało się, że Jej Perfekcyjność posiada aż dwa konta w serwisie kont GL i korzysta z nich sporadycznie, podtrzymując coraz mniej liczne kontakty z użytkownikami.
Poniżej zamieszczamy fotografię, która przedstawia przyjaciół wraz z Jej Perfekcyjnością.

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!