Warszawa, 17 października 2006 – „Na prośbę czytelników serwisu JejPerfekcyjność.blox.pl utworzyliśmy grono tematyczne poświęcone jej osobie w serwisie grono.net” – poinformowało biuro prasowe Jej Perfekcyjności.

Grono można znaleźć pod tym adresem. Zapisanie się do niego wymaga wcześniejszego członkostwa w serwisie, ale jest zarazem dziecinnie proste.
– Postanowiłem wyjść naprzeciw prośbom kierowanym do mnie – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Dlatego utworzyłem to grono, licząc że stanie się nie tylko sposobem na promowanie serwisu JejPerfekcyjnosc.blox.pl, ale przede wszystkim miejscem, gdzie poznać się mogą czytelnicy.
Jej Perfekcyjność za pośrednictwem portalu WirtualneMedia.pl zaprosiła wszystkich do zapisywania się do grona i dyskusji na temat serwisu JejPerfekcyjnosc.blox.pl.

Grono.net to tzw. społeczność internetowa zreszająca znajomych, którzy zapraszają siebie do serwisu i tworząc listy znajomych prowadzą życie sieciowe. Serwis umożliwia wyszukiwanie najkrótszej drogi do dowolnej osoby i zrzesza coraz więcej ludzi. Przodującym miastem jest Warszawa, w której niemal każdy mieszkaniec poniżej 30 roku życia posiadający dostęp do internetu posiada swój profil.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!