Warszawa, 11 października 2006 – Najbardziej znani politycy lewicy – w tym kandydat na prezydenta Warszawy Marek Borowski – spotkali się z Jej Perfekcyjnością podczas obchodów piątych urodzin KPH.

Przyjęcie miało miejsce w otwartym niedawno klubie Mandala przy ulicy Emilii Plater. Na specjalne zaproszenie członków młodzieżowego koła działającego w ramach Kampanii Przeciw Homofobii przybyła na spotkanie także Jej Perfekcyjność w gronie znajomych – Ku, Da i Pa. Na miejscu poza szefem KPH – Robertem Biedroniem, czekali na nią także Piotr Gadzinowski (SLD), Marek Borowski (SDPL) oraz Jerzy Urban (tygodnik 'Nie’) z małżonką. Wszyscy politycy skorzystali z okazji, by zamienić kilka słów z Jej Perfekcyjnością.
– Rozmawialiśmy krótko, bo i pora była nieodpowiednia – powiedziała potem. – Wiadomo bowiem, że przyszliśmy tu świętować urodziny KPH a nie dyskutować o polityce.
W podobnym tonie wypowiadali się politycy, którzy zostali także na występie drag queen Żakliny. Ta nie odmówiła sobie pamiątkowej fotografii z Jej Perfekcyjnością, podkreślając, że jest jedyną osobą tego wieczoru, której udało się sfotografować z Jej Perfekcyjnością. Słowa te potwierdzili obecni wysłannicy prasy, którzy jednogłośnie stwierdzili, że Jej Perfekcyjność nie pozwoliła na żadne zdjęcie podczas rozmów z politykami.
W programie imprezy przewidziano spotkania działaczy Kampanii Przeciw Homofobii, występ Fiolki oraz poczęstunek i tort urodzinowy dla wszystkich zgromadzonych.
Jej Perfekcyjność wychodząc z Mandali podziękowała za zaproszenie, jednocześnie podkreśliła żartobliwie, że nie może zjeść torta, bo „zaszalała” już dzisiaj z pizzą. Po zakończeniu spotkania, znajomy Jej Perfekcyjności – Da – odwiózł ją pod sam dom.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!