Warszawa, 6 października – Zgodnie ze swoimi zapowiedziami, Jej Perfekcyjność pojawia się w nowym teledysku Paris Hilton „Nothing In This World”.

Teledysk jest drugim po 'Stars Are Blind” z pierwszego albumu Paris. Opowiada historię młodego chłopca-marzyciela, który w szkole traktowany jest niedobrze przez swoich rówieśników, nie powodzi mu się w życiu uczuciowym i marzy strasznie o szczęściu. Historia chłopca kończy się jednak szczęśliwie, gdy jego sąsiadką zostaje sama Paris Hilton, o której tak bardzo marzył. Gwiazda pomaga mu, pojawiając się z nim w jego szkole. Teledysk kończy się przesłaniem, by wierzyć w marzenia i żyć nimi.
Zgodnie ze swoimi zapowiedziami, Jej Perfekcyjność – zmartwiona ciągłymi atakami na Paris Hilton – wystąpiła w teledysku.
– Nie zagrałem tam jednak znaczącej roli – powiedziała. – Specjalnie po to, żeby moi przyjaciele, znajomi i fani mogli mnie w nim szukać i dzięki temu słuchać, jak wspaniale śpiewa Paris.
Podobno jeden z serwisów interetowych już ogłosił konkurs na „wyłowienie” Jej Perfekcyjności z tłumów, które znajują się na teledysku. Nam nie pozostaje nic innego, jak zachęcić do obejrzenia nowego clipu Paris oraz poszukiwania Jej Perfekcyjności. Powodzenia.


Paris Hilton – Nothing In This World

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!