Warszawa, 12 października 2006 – Na nowych fotografiach widać, jak Jej Perfekcyjność bawiła się podczas minionej soboty, gdy klub Galeria obchodził swoje drugie urodziny. Portal gejowo.pl udostępnił relację z tego wydarzenia.

Jej Perfekcyjność nie jest zbyt częstym gościem w Galerii, co potwierdza Pi, pracujący tam jako selekcjoner. Zawsze więc, gdy się pojawia – „wywołuje zamieszanie, wprowadza niepokój i ściąga na siebie wzrok”, jak twierdzi właściciel lokalu. Nie inaczej było i tym razem. Jej Perfekcyjność bawiła się w Galerii w sporym gronie swoich znajomych, a okazję by to uwiecznić wykorzystał Ja, znajomy Jej Perfekcyjności reporter portalu gajowo.pl. Na zdjęciach, które ukazały się w serwisie widać rozbawioną Jej Perfekcyjność zawsze w gronie swoich przyjaciół i znajomych. Jedną z fotografii prezentujemy poniżej.
Jej Perfekcyjność po obejrzeniu zdjęć powiedziała naszemu reporterowi, że uważa je za „całkiem udane” i wyraziła radość z tego, jak wygląda jej błyszczyk w świetle fleszy.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!