Warszawa, 3 września 2006 – Jej Perfekcyjność po powrocie do swoich obowiązków życiowych. Aktualnie zaoferowała pomoc Paris Hilton w kręceniu jej nowego teledysku.

Paris i Jej Perfekcyjność są przyjaciółkami od wielu lat, stąd też zaniepokojenie, jakie pojawiło się u Jej Perfekcyjności po kilku ostatnich publikacjach.
– Słyszałem, że Paris strasznie się stresuje powodzeniem swojej płyty – powiedziała w radiu Tok FM. – Dlatego zadzwoniłem do niej i zaproponowałem pomoc.
Jej Perfekcyjność zaoferowała, że wystąpi jako statystka w nowym teledysku Paris. Pomysł ten bardzo przypadł do gustu młodej wokalistce.
– Była bardzo ucieszona – wyznała Jej Perfekcyjność. – Powiedziałem jej też, że strasznie podoba mi się nowy album i że z radością polecam go każdemu.
Jej Perfekcyjność wystąpi w teledysku oczywiście za darmo, ze względu na bliskie relacje, jakie łączą panie. Dodatkowe szczegóły mają zostać podane, gdy Paris będzie gotowa do nagrywania clipu.
Jej Perfekcyjość nie chciała zdradzić, która z piosenek z płyty Paris będzie kolejnym singlem, ale dodała, że „będzie to hit jeszcze większy od >>Stars are blind<<". /VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!