Warszawa, 14 września 2006 – Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia w sprawie Third Floor-Sitting Party urządzanego przez Jej Perfekcyjność!

Zgodnie z informacjami, jakie przekazaliśmy ostatnio, impreza zaplanowana jest na 22 września i odbędzie się w nowym domu Jej Perfekcyjności na Ochocie. Udało nam się także dotrzeć do osób, które otrzymały zaproszenie na ową imprezę. Wszystkie wypowiadają się anonimowo, nie chcąc ujawnić swoich imion. Potwierdziły, że na imprezę zaproszone jest ponad dwadzieścia osób i będzie to największa Floor-Sitting Party w historii.
Z informacji, jakie przekazało biuro prasowe Jej Perfekcyjności wynika, że nazwą imprezy będzie „New Begining 2006”, co nawiązywać ma prawdopodobnie do nowego miejsca zamieszkania Jej Perfekcyjności oraz nowego roku akademickiego, który rozpocznie się niecałe 10 dni po imprezie.

Jej Perfekcyjność odmówiła komentarzy w sprawie Floor-Sitting Party. Dodała, że „wszelkie informacje dostępne są na stronie”. Adres strony FloorSittingParty.prv.pl jest wszystkim znany, jednakże dostęp do niego chroniony jest hasłem, które posiadają tylko osoby zaproszone na imprezę.
Jej Perfekcyjność nie chciała także zdradzić, jaki dress-code tym razem obowiązuje gości, ale udało się nam ustalić, że ma on coś wspólnego z dawnymi czasami. Żaden z naszych informatorów nie chciał wyjawić o co dokładnie chodzi.

Kazimierz M. Ujazdowski, minister kultury i dziedzictwa narodowego napisał w specjalnym oświadczeniu, że nie zjawi się na Floor-Sitting Party u Jej Perfekcyjności. Jednocześnie dodał, że ministerstwo nie otrzymało wniosku o dofinansowanie, co sugerowały ostatnio niektóre media. Nasi informatorzy dodali, że minister nie otrzymał zaproszenia od Jej Perfekcyjności, co wywołało jego rozgoryczenie.
W swoim piśmie minister K. Ujazdowski dodał, że jego zdaniem każdy przejaw wydarzeń kulturalnych powinien być wspierany, ale nie koniecznie z fudnuszy państwowych. W ten sposób podreślił, że ani jedna z imprez organizowanych przez Jej Perfekcyjność nie ma szans liczyć na patronat MKiDN.
Obserwatorzy podkreślają, że jest to zapewne reakcja ministra na odmowę, jakiej udzieliła Jej Perfekcyjność, gdy zespół ministerstwa zaprosił ją do przewodniczenia pracom ministerstwa w roli dyrektora generalnego (obecnie funkcję tę sprawuje Grażyna Ignaczak-Bandych). Rzecznik prasowy Jej Perfekcyjności poinformował, że nie zamierza ona „odnosić się do tych spekulacji”.

Tak, czy owak – Third Floor-Sitting Party coraz bliżej. Emocje rosną, coraz częściej też dochodzić do wybryków w postaci głuchych telefonów dzwoniących w sekretariacie Jej Perfekcyjności. W porannym programie Radia RMF MAXXX Jej Perfekcyjność odniosła się do nich, nazywając je „dziwnymi reakcjami”.
– Nie potrafię zrozumieć dlaczego niektórzy aż tak bardzo chcą przybyć do mnie, że brak zaproszenia wywołuje aż tak negatywne reakcje – powiedziała. – Mimo wszystko proszę o wyrozumiałość fanów i oczekiwanie. Być może kiedyś i wy skorzystacie z możliwości przybycia na Floor-Sitting Party.

Na bieżąco będziemy informować naszych czytelników o postępach w przygotowaniu do imprezy.

/Fakt/

Wypowiedz się! Skomentuj!