Rewal, 12 sierpnia 2006 – Jej Perfekcyjność odwiedzi dziś solarium w hotelu Gołębiowski w Rewalu – poinformował jej rzecznik prasowy. W ten sposób chce ona opalić się mimo złej pogody, jaka przez ostatnie kilka dni panowała w okolicy.

To nie pierwsza wizyta Jej Perfekcyjności w hotelu, odwiedzała go bowiem kilkakrotnie w ubiegłym roku. Rzecznik podkreślił jednak, że w tym roku pojawi się tam pierwszy raz.
– Do tej pory bowiem pogoda sprzyjała Jej Perfekcyjności – wyjaśnił. – Teraz postanowiła jednak stymulować swoją opaleniznę sztucznie, ale w granicach rozsądku.
Z nieoficjalnych źródeł udało się nam dowiedzieć, że Jej Perfekcyjność spędzi na solarium około 10 minut i ma w planach zakup tzw. „przyspieszacza”, czyli aktywatora opalania. Rzecznik nie chciał potwierdzić tych wiadomości.
– Owszem, Jej Perfekcyjność dzisiaj po dwudziestej na pewno skorzysta z solarium, ale nie mogę zdradzać aż tak intymnych szczegółów z jej życia.
Jej Perfekcyjność zwlekała z wizytą na solarium tak długo ze względu na ogrom zajęć, jaki jest na jej głowie po przyjeździe trzeciego turnusu. Chciała bowiem opalać się już dużo wcześniej, ale nie pozwoliły jej na to nocne zebrania, które organizowała w celach edukacyjnych młodym dziennikarzom. Dzisiaj młodzież udaje się na koncert Jerzego Kryszaka i ma ona sporo wolnego czasu dla siebie.
– Jej Perfekcyjność stwierdziła, że zbliża się połowa sierpnia i czas najwyższy dopilnować swojej opalenizny – dodał rzecznik.
Nie wiadomo, czy Jej Perfekcyjność uda się na solarium jeszcze po dzisiejszej wizycie.
Hotel Gołębiowski to jeden z najdroższych ośrodków wypoczynkowych na wybrzeżu rewalskim – posiada najlepsze i najnowocześniejsze urządzenia do opalania w całej gminie.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!