Rewal, 27 lipca 2006 – Wysoką ocenę polskim chłopcom wystawiła Jej Perfekcyjność podczas specjalnego czata internetowego w serwisie Wirtualna Polska.

Czat dotyczył wakacji Jej Perfekcyjności. Internauci mogli w specjalnie moderowanej dyskusji zadawać pytania swojej idolce. Wielu z nich wyrażało swoje uznanie i podziw dla perfekcji Jej Perfekcyjności.
– Jestem fanem nowoczesnych technologii i nie pierwszy raz rozmawiałem z moimi fanami za pomocą internetu – powiedziała. – Mam nadzieję, że w ten sposób uda mi się dotrzeć do szerszego grona odbiorców.
Jej Perfekcyjność pytana o chłopców, jakich widuje nad polskim morzem, wyraziła się bardzo ciepło. Powiedziała, że wysoko ocenia ich urodę i dbałość o ciało. Dodała także, że zajmuje się wypatrywaniem co ładniejszych i stara się na bieżąco kontrolować stan plaży w Rewalu i okolicach. Przyznała też, że czasem wykonuje owym ładnym chłopcom pamiątkowe fotografie.

– Ja naprawdę lubię na nich patrzeć. I szkoda byłoby mi zapomnieć jak oni wyglądali – wyjaśniła.
Na prośbę portalu wirtualnemedia.pl Jej Perfekcyjność udostępniła jedną – jak sama podkreśliła, wcale nie najlepszą – fotografię, którą wykonała podczas wyborów Miss Bałtyku 2006.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!