Rewal, 15 lipca 2006 – Dziś około 2 w nocy, Jej Perfekcyjność poprowadzi wykład dotyczący prawa prasowego dla młodych dziennikarzy z obozu dziennikarskiego.

Temat wykładu brzmi dokładnie: „Odpowiedzialność dziennikarzy za naruszenie prawa związane w opublikowaniem materiału prasowego”. Ma on być uzupełnieniem teoretycznych podstaw, jakich uczą się na obozie adepci sztuki dziennikarskiej.
– To wyjątkowa sytuacja, bo wykład ów będzie także obiecaną „zemstą” – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Obiecałem dzieciakom, że za to, co mi zrobili, jakoś się im odegram.
Jak udało się nam ustalić, chodzi o dzień, gdy uczestnicy obozu zasypali Jej Perfekcyjności ręcznik plażowy piaskiem, by ukryć go przed nią.
Jej Perfekcyjność poprowadzi wykład, po którym jej znajomy Mi opowie o tym, jak tworzy się strony WWW od strony typograficznej. Zestaw wykładów zakończy się około trzeciej. Gdy uczestnicy obozu udadzą się spać, Jej Perfekcyjność zbudzi ich śpiewem „Wiła wianki i rzucała je do falującej wody…”
Będzie to ostatni wybryk Jej Perfekcyjności na pierwszym turnusie tego roku. We wtorek rano młodzież wyjeżdża do domów, a dzień później kolejna grupa zjawi się w Rewalu. W obu podróżach towarzyszyć ma im Jej Perfekcyjność.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!