Rewal, 26 lipca 2006 – Biuro prasowe Jej Perfekcyjności przekazło oświadczenie, w którym stwierdza ona, że wakacje miło jej mijają i prosi o nie niepokojenie się.

W specjalnym dokumencie Jej Perfekcyjność poinformowała, że nadal bawi się nad polskim morzem i wypoczywa aktywnie, znajdując jednak czas na leżenie plackiem na plaży.
– W tym roku po raz pierwszy od jakiś 8 lat sprawia mi to radość – napisała. – Cieszę się, że znów odkrywam uroki plażowania.
Jak podkreślają obserwatorzy, Jej Perfekcyjność przez kilka ostatnich lat raczej unikała opalania i nie bywała na plaży, nawet gdy spędzała dwa miesiące nad morzem.
Jej Perfekcyjność poinformowała także, że wszelkie jej plany zawodowe układają się zgodnie z planem i wszystko udaje się jej realizować, mimo pewnych problemów technicznych, które jej nie omijają.
– Jedyne nad czym ubolewam, to fakt, że nie mam czasu na czytanie – czytamy. – Wziąłem ze sobą kilka książek, a okazuje się, że nie mam czasu na ich lekturę. Nawet tych, które są podstawą moich egzaminów na początku września.
Jej Perfekcyjność dodała, że aktualnie czyta „Nowoczesność i tożsamość” A. Giddensa.
Wyjaśniła także, że cisza z jej strony nie oznacza niczego złego, a jedynie spowodowana jest napiętym programem wypoczynku i brakiem czasu na zajmowanie się tym, co jest codziennością w jej normalnym życiu.
Na koniec Jej Perfekcyjność pozdrowiła wszystkich znajomych i fanów. Prosiła wszystkie media o przekazanie pozdrowień.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!