Warszawa, 26 czerwca 2006 – Kilka minut przed 22 zakończyła się Good-Bye Coffee „Żegnaj w Biegu”, czyli spotkanie pożegnalne Jej Perfekcyjności z przyjaciółmi i znajomymi.

Wydarzenie rozpoczęło się o 19:00 we „W Biegu Cafe” przy placu Zbawiciela. Zgodnie z zapowiedzią, przybyło na nią kilkanaście najbliższych Jej Perfekcyjności w Warszawie osób.
– Cudownie było móc zobaczyć ich wszystkich znowu i to do tego razem – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Takie spotkania powinny odbywać się zdecydowanie częściej.
Wśród gości nie zabrakło Se, Mi, Ra, Pr, Pa, Da, Jo, Ma, Ed, Łu, Pi, Mo. Wszyscy pojawili się, by jeszcze na chwilę spotkać się z Jej Perfekcyjnością i uczestniczyć w tym oificjalnym pożegnaniu.
– Prawda jest taka, że przed moim wakacyjnym wyjazdem zobaczę się jeszcze z częścią z nich – powiedziała gospodyni imprezy. – Nie ze wszystkimi jednak, bo Mo dla przykładu jedzie już jutro do Stanów Zjednoczonych.
Goście, siedząc przy specjalnie przygotowanych stolikach popijali głównie mrożoną latte i piwo, rozmawiając niemal bez przerwy przez 3 godziny. Część z nich nieco się spóźniła, inni musieli wyjść wcześniej. Jej Perfekcyjność każdemu z osobna dziękowała za przybycie i czas spędzony w jej towarzystwie.
Niezwykle miłym akcentem, który podkreślała Jej Perfekcyjność był bukiecik kwiatów, jaki otrzymała od Ra.
– To naprawdę przemiłe z jego strony – skomentowała. – Tym bardziej, że bardzo często zdarza się mu pamiętać o jakimś bukiecie dla mnie… A ja naprawdę rozpływam się na widok pięknych kwiatów i strasznie doceniam jego gest.
Na Good-Bye Coffee obsługa lokalu nie wpuściła fotoreporterów, jednakże sama Jej Perfekcyjność wykonała kilkadziesiąt zdjęć, które już znaleźć można na jej fotoblogu w Klubie Glamour oraz na stronie jej imprez FloorSittingParty.prv.pl. Dostęp do niej mają jednak jedynie zalogowani użytkownicy.
Przypomnijmy, że okazją do spotkania Jej Perfekcyjności z przyjaciółmi był zbliżający się wakacyjny wyjazd. Jej Perfekcyjności nie będzie w Warszawie przez dwa miesiące.
Nieznana jest jeszcze dokładna data wyjazdu Jej Perfekcyjności. Początkowo miał to być 28 czerwca, jednakże z powodu przeprowadzki data przesunęła się na 1 lub 2 lipca 2006.

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!