Warszawa, 3 czerwca 2006 – Już za niespełna 7 godzin rozpocznie się Second Floor-Sitting Party „Bye bye, Halyna 2006”!

Wielkie wydarzenie o charakterze rozrywkowo-artystycznym planowane było przez Jej Perfekcyjność już dawno i właśnie dziś wieczorem w jej mieszkaniu dojdzie do skutku.
– Jestem trochę podekscytowany i wiem, że będziemy się na pewno świetnie bawić – powiedziała. – Z niecierpliwością czekam na gości, którzy przybędą o 22.
Jej Perfekcyjność gościć dziś będzie kilkanaście bliskich jej osób – głównie orientacji homoseksualnej. Celem imprezy jest prezentacja czterech nowych prac Jej Perfekcyjności oraz uczczenie ważnych dla niej wydarzeń.
– Niedawno, 30 maja, minęły 3 lata od czasu, gdy zacząłem prowadzić bloga – wyjaśniła. – Pierwszy czerwca zaś to pierwsza rocznica mojego celibatu. Poza tym chcę tą imprezą pożegnać mieszkanie babci Halyny, w którym teraz przebywam.
Jak udało się nam dowiedzieć, prace pokazane na Second Floor-Sitting Party będą nosiły tytułu „Chrystus poszedłby w Paradzie”, „Pink Me!”, „Odsłona druga” oraz „Ponowoczesność jako źródło cierpień”. Poza tym – tradycyjnie – Jej Perfekcyjność poczęstuje dziś wszystkich swoich gości ciastem. Zdradziła nam, że będzie to specjalna szarlotka.
Zgodnie z nazwą wydarzenia – wszyscy zgromadzeni siedzą cały czas na podłodze. Goście przez cały wieczór spożywają ciasto i inne smakołyki, bawiąc się własną obecnością i swobodą.
– Na Floor-Sitting Party nigdy nie zapraszamy fotoreporterów – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Stąd też po raz pierwszy od dawna moi znajomi mogą czuć się całkowicie swobodonie.
Udało nam się potwierdzić informację, że dress-code imprezy to „Krzyż”. Każdy bowiem z zaproszonych gości musi posiadać w swoim stroju element krzyża. Jej Perfekcyjność nie chciała komentować tej informacji.
Impreza jest drugą z cyklu – rozpocznie się o 22 i potrwa dwie godziny. Potem goście rozjadą się do warszawskich klubów – głównie do Utopii, gdzie zaplanowano dziś imprezę Rich and Famous.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!