Warszawa, 23 czerwca 2006 – Na swojej najnowszej płycie „Magnes” Reni Jusis poświęciła jedną z piosenek Jej Perfekcyjności.

Utwór nosi tytuł „Ginger Girl” i zainspirowany został spotkaniem Reni Jusis i Jej Perfekcyjności latem ubiegłego roku.
– Poznaliśmy się w Międzyzdrojach na Festiwalu Gwiazd – opowiedziała w porannym programie Radia Zet Jej Perfekcyjność. – Ja byłem tam w roli dziennikarza radiowego, a Reni odpoczywała nad morzem. Dość szybko przełamaliśmy barierę zawodowych ograniczeń i poznaliśmy się bliżej.
Znajomość ta zaowocowała potem bliską przyjaźnią, która trwa do dziś. Reni i Jej Perfekcyjność dość często widywane są razem z klubach (jak choćby ostatnio w Utopii), czy na wspólnych zakupach (fotoreporteży przyłapali je razem w Londynie koło butiku D&G).
Wersję Jej Perfekcyjności potwierdziła sama Reni Jusis, w wywiadzie, który ukaże się w nowym numerze „Glamour”. Gwiazda muzyki klubowej powiedziała w nim, że piosenkę „Ginger Girl” dedykuje Jej Perfekcyjności, bo to „ona natchnęła mnie do jej napisania i to o niej właściwie jest ta piosenka”.
Piosenka jest trzecią w kolejności na płycie Reni Jusis, co zdaniem krytyków świadczy o tym, że autorka wielką sympatią daży Jej Perfekcyjność. Swego czasu niektóre gazety brukowe sugerowały, że znajomość ta przeradza się romans, ale szybko plotki te przerwał partner Reni Jusis. Dziś wiadomo, że chodziło właśnie o wspólną pracę nad utworem „Ginger Girl”.
– Musiałam spędzać wtedy sporo czasu z Jej Perfekcyjnością – powiedziała Reni Jusis. – Chciałam, żeby piosenka jak najlepiej ją oddawała. Myślę, że mi się to udało.
Jej Perfekcyjność uważa za nieco przesadzone słowa „This girl is all, the world was waiting for/All guys would die for her smile”, ale jak sama powiedziała – schlebia jej takie określenie.
Reni Jusis potwierdziła, że jeśli wszystko się uda, to wraz z Jej Perfekcyjnością wystapią razem podczas jednego z letnich koncertów. Podczas śpiewu Reni Jusis na scenie pojawić się ma wówczas Jej Perfekcyjność i tańczyć wraz z zespołem Reni.
Na razie nie jest jednak znane miejsce ani data wspólnego występu.

/Radio ZET/

Wypowiedz się! Skomentuj!