Warszawa, 24 czerwca 2006 – Już w najbliższy poniedziałej Jej Perfekcyjność organizuje Good-Bye Coffee „Żegnaj w Biegu”!

Impreza ma charakter spotkania towarzyskiego, na które Jej Perfekcyjność zaprosiła kilkanaście najbliższych osób z Warszawy.
– To ostatnia okazja, żeby spotkać się wspólnie i wypić jakąś kawę w miłej atmosferze – powiedziała. – Temu ma służyć Good-Bye Coffee.
Spotkanie odbędzie się o 19:00 we „W Biegu Cafe” przy pl. Zbawiciela i już teraz swoją obecność potwierdziło około 14 osób. To jedno z większych tego typu spotkań Jej Perfekcyjności.
– Chciałem, żeby była to nie tylko okazja do pożegnania się ze mną przed moim wyjazdem, ale też szansa na zebranie się w większej grupie przed wakacjami – wyjaśniła.
Już dziś swoje przybycie zapowiedzieli: Mo, Pa, Se, Ra, Mi, Ma, Ma, Łu, Pi, Da, Pr, As i Ma. Jej Perfekcyjność powiedziała, że jeszcze w niedziele będzie się upewniać na ile osób ma zarezerwować stoliki w kawiarni. Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że dla dwu pierwszych osób ma kawę gratis!
– To niewiele, ale nie stać byłoby mnie, żeby postawić kawę każdemu z gości – wyznała Jej Perfekcyjność. – Poza tym, większość z moich gości jest w lepszej sytuacji finansowej, niż ja.
Powodem organizacji spotkania w tak nietypowym miejscu jest fakt, że Jej Perfekcyjność oficjalnie od poniedziałku lub wtorku będzie w trakcie przeprowadzki. Nowe miejsce będzie zdaniem Jej Perfekcyjności jeszcze nieosiągalne, a w dotychczasowej siedzibie trwać będzie pakowanie.
Jej Perfekcyjność nie potrafi jeszcze podać dokładnej daty przeprowadzki, ani wyjaśnić jak uda się jej przewieźć rzeczy na Ochotę.
– Jednak poniedziałkowy wieczór ma mieć charakter odpoczynku od tego wszystkiego – zapowiada. – Chcę spotkać się z moimi przyjaciółmi, porozmawiać z nimi i wszystkich ich mocno uściskać na dowidzenia.
W ten sposób Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że złamie swoją zasadę w ramach nadzwyczajnej sytuacji. Fotoreporteży prawdopodobnie nie zostaną wpuszczeni na teren „W Biegu Cafe”, ale Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że zamieści obszerną relację fotograficzną na swoim fotoblogu w Klubie Glamour oraz na stronie swoich imprez Floor-Sitting Party.

Wypowiedz się! Skomentuj!