Warszawa, 30 czerwca 18:54 – Trwa ostatnia godzina, jaką Jej Perfekcyjność spędzi w swoim dotychczasowym mieszkaniu.

Niemal wszystkie rzeczy Jej Perfekcyjności udało zmieścić się w trzech kartonach, jednym opakowaniu po papierze, jednym po wódce, reklamówce i papierowej torbie ze sklepu Ikea.
– Myślałem, że będzie tego mniej – skomentowała. – Jednak przez ten czas, gdy mieszkam w Warszawie, udało się sporo już tego zgromadzić.
Jej Perfekcyjność dziś o 20:00 odebrać ma klucze od nowego mieszkania, które będzie wynajmować wraz z Pi. Swoje rzeczy Jej Perfekcyjność przewiezie dzięki uprzejmości Ma, który zgodził się udostępnić jej swój samochód marki toyota yaris.
– Strasznie dziękuję Ma za to, że mi pomaga – powiedziała. – To bardzo miłe z jego strony. Mam nadzieję, że wszystko w miarę sprawnie nam pójdzie.
Jej Perfekcyjność ma nadzieję, że cała przeprowadzka nie potrwa dłużej niż „jakieś dwie godziny”. Potem pozostaje jej tylko wypakowanie. Jak sama jednak podkreśla, nie wypakuje się całkiem teraz – zrobi to dopiero we wrześniu.
– Najpóźniej w sobotę wieczorem wybędę z nowego mieszkania i wrócę dopiero około 1 września, bo przecież wyjeżdżam na wakacje.
Jej Perfekcyjność pozdrowiła wszystkich swoich znajomych oraz czytelników jej bloga i serwisu informacyjnego JejPerfekcyjnosc.blox.pl a także podziękowała za wszelkie wyrazy sympatii i wsparcia w tym trudnym dla niej czasie.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!