Warszawa, 12 czerwca 2006 – Dzisiejsza „Gazeta Wyborcza” publikuje relację z Parady Równości 2006, ilustrując materiał zdjęciem z Jej Perfekcyjnością w roli głównej.

Fotografia obok artykułu „3 tys. osób przeszło w Paradzie” przedstawia tłumy osób podążających za platofrmą jadącą na czele pochodu. Wyraźnie z tłumu wybija się postać Jej Perfekcyjności, której towarzyszył Pi.
– Chyba nieźle wyszedłem na tej fotce – skomentowała rozbawiona Jej Perfekcyjność.
Od samego rana do biura prasowego Jej Perfekcyjności docierają informacje o owej fotografii od fanów i znajomych. „Gazeta Wyborcza” publikuje tekst na stronie 6 dzisiejszego wydania ogólnopolskiego.
– Zgodnie z moją umową z Robertem Kowalewskim, autorem zdjęcia, zostało ono tylko nieznacznie zretuszowane – powiedziała w porannej audycji Radia RMF FM Jej Perfekcyjność. – Chodziło o delikatne poprawienie kontrastu.
Jak sama potwierdza, uważa, że zdjęcie „jest całkiem udane” oraz że jest z niego zadowolona. Jednocześnie zaapelowała, by wszyscy, którzy znajdą jej zdjęcia w innych mediach lub na innych stronach internetowych, przesyłali je na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl. Powiedziała, że wszystkim, którzy to zrobią będzie bardzo wdzięczna i zapewniła o nagrodzie dla tych, którzy zdjęć znajdą najwięcej.
Jednocześnie Jej Perfekcyjność odniosła się do obaw niektórych publicystów, że stanie się teraz „łatwym celem” dla brygad faszystowskich i skrajnie nacjonalistycznych, typu Narodowe Odrodzenie Polski lub Blood And Honour, wyjaśniając, że to dla niej zaszczyt.
– Uważam osobiście, że znalezienie się na stronie Red Watch lub po prostu na liście ruchomych celów tych bojówek jest wyróżnieniem – wyjaśniła. – Myślę, że to tylko przybliżać mnie może do perfekcji.
Zdjęcie Jej Perfekcyjności w „Gazecie Wyborczej” jest szeroko komentowane, nie tylko w mediach, ale także na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie Jej Perfekcyjność zjawiła się dzisiaj na kilka chwil. Poniżej zamieszczamy fotografię pochodzącą z internetowego wydania „Gazety Wyborczej”, portalu gazeta.pl.


Robert Kowalewski, gazeta.pl

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!