Warszawa, 12 czerwca 2006 – Jej Perfekcyjność poinformowała, że szuka mieszkania dwupokojowego do wynajęcia od 28 czerwca.

Poszukiwania Jej Perfekcyjności spowodowane są koniecznością opuszczenia dotychczasowego lokum, którego właścicielem jest Babcia Halyna.
– Mieszkam tutaj prawie dwa lata, trochę szkoda mi opuszczać obecną siedzibę – powiedziała. – Niestety jednak, Babcia Halyna postanowiła sprzedać swoje mieszkanie.
Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że Jej Perfekcyjność musi opuścić lokum do końca czerwca, choć właścicielka jest w stanie wynajmować je dłużej. Powodem jest całowakacyjny wyjazd Jej Perfekcyjności nad morze, gdzie – tradycyjnie już – będzie szefową rozgłośni radiowej.
– Na szczęście w poszukiwaniach pomoże mi Pi – oświadczyła. – On także szuka mieszkania od 1 lipca, więc planujemy wynająć wspólnie jakieś dwupokojowe mieszkanie.
Najistotniejszą kwestią są warunki finansowe. Mieszkanie dwupokojowe nie może być za drogie, by Jej Perfekcyjność było na nie stać.
– Powiem więcej, ono musi być po prostu tanie! – wyjaśniła.
Koniecznie musi posiadać meble i łącze internetowe. Jej Perfekcyjność jest dość zdesperowana po tym, jak Il nie daje znaku mimo wcześniejszych podejmowanych rozmów o wspólnym mieszkaniu. Dziś także okazało się, że Do, która miała na rok wynająć swoją kawalerkę Jej Perfekcyjności, wycofała się z umowy przedwstępnej z powodu decyzji swoich rodziców.
Jej Perfekcyjność zaapelowała do wszystkich, którzy mogą pomóc jej w poszukiwaniu mieszkania, by dali jej jak najprędzej znać.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!