Warszawa, 24 czerwca 2006 – Minionej nocy Jej Perfekcyjność po raz kolejny musiała podczas imprezy pozdrawiać swoich fanów i czytelników.

W Barbie Barze, gdzie rozpoczęła swoje nocne imprezowanie Jej Perfekcyjność, znów kolejne osoby chciały ją poznać.
– Ale ja to naprawdę lubię – wyznaje Jej Perfekcyjność. – W ogóle mi to nie przeszkadza, ale wręcz przeciwnie. Cieszę się, że są ludzie, którzy w jakiś sposób popierają to, co robię i mają na tyle odwagi, żeby do mnie podejść na imprezie.
Wczoraj już na samym początku wizyty w klubie jeden z młodzieńców podbiegł pytając, czy to właśnie Jej Perfekcyjność jest Jej Perfekcyjnością. Przedstawił się, powiedział kilka miłych słów i kontynuował zabawę. Podobnie potem, kolejny młodzieniec podszedł, by zapytać Jej Perfekcyjność, czy to ona ma zdjęcia robione w ramach sesji 'I Wanna Be MADONNA’. Także się przedstawił oraz wyraził uznanie dla owych fotografii.
– To naprawdę mi schlebia – powiedziała dziś rano dla portalu VIPnews.pl Jej Perfekcyjność. – I oczywiście zachęcam wszystkich nie tylko do podchodzenia i przedstawiania się, ale także do tego, by potem kontynuować znajomość, np. poprzez serwis grono.net.
Zdaniem Jej Perfekcyjności, „klub nie jest najlepszym miejscem na zawieranie znajomości” i dlatego prosi wszystkich, którzy się jej kiedykolwiek przedstawiali, by odezwali się do niej na grono.net lub pocztą e-mail na adres JejPerfekcyjnosc@o2.pl.
– Będzie mi bardzo miło móc Was lepiej poznać – zapowiedziała. – Nie krępujcie się i piszcie śmiało.
Jej Perfekcyjność zapowiedziała także, że dziś pojawi się w Barbie Barze oraz w Utopii, gdzie tradycyjnie będzie można się z nią przywitać.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!