Warszawa, 13 maja 2006 – Jej Perfekcyjność w specjalnym oświadczeniu przyznała się spotkania z Maciejem Zieniem, potwierdzając doniesienia dziennika „Fakt”!

Zgodnie z zapowiedzią swojego rzecznika, Jej Perfekcyjność wystosowała w dniu dzisiejszym pismo wyjaśniające, którego treść publikujemy poniżej:


Z powodu pojawiających się w ostatnim czasie informacji dotyczących mojego życia prywatnego, pragnę podzielić się z Państwem kilkoma refleksjami. Niektóre z najpopularniejszych dzienników ogólnopolskich coraz śmielej wkraczają w moje życie prywatne, niszcząc ostatnie resztki mojej sfery intymnej i wdzierając się w każdy zakamarek mojego jestestwa. Otóż nie przeszkadza mi to. Pod warunkiem, że dobrze wyjdę na zdjęciach.
Jedna z ostatnich informacji dotyczy mojego rzekomego spotkania ze znanym projektantem Maciejem Zieniem. Media donoszą, że mieliśmy niejako widzieć się w minioną środę podczas prezentacji nowej męskiej kolekcji Maćka. Padają sugestie dotyczące naszych rozmów i bliskich kontaktów osobistych. Niemalże w tonie sensacji mówi się o tym, że mogliśmy spędzić razem kilkanaście minut na prywantej pogawędce, która ma być kontynuacją naszej dawnej znajomości. Oświadczam więc, że to wszystko prawda.
Informuję także, że Maciej jest dość wyraźnie zainteresowany kontynuowaniem naszej znajomości. Informuję, że doniesienia, które jakiś czas temu pojawiały się i dotyczyły „zgapienia” przez Maćka pomysłu na perfumy Black XS na jego wystawie ode mnie są prawdą. To ja sam podsunąłem mu ten pomysł a zamieszczone tam pudełko ma być wyrazem sympatii do mojej osoby. Z tym bowiem zapachem kojarzę się Maciejowi.
Informuję, że nie ustaliliśmy z M. Zieniem kiedy dojdzie do naszego następnego spotkania, ale jesteśmy na bieżąco z naszymi planami i na pewno prędzej czy później uda się nam spotkać.

Jej Perfekcyjność po przekazaniu oświadczenia nie chciała odpowiadać na pytania dziennikarzy.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!