Warszawa, 22 maja 2006 – Firma stat4u – Pierwszy w Polsce system statystyk WWW – opublikowała wyniki niemal tysiąca dni funkcjonowania pierwszego bloga Jej Perfekcyjności.

Blog ów, znajdujący się pod adresem duzyformat.blog.pl w ciągu 1018 dni istnienia odwiedziły 59.945 osoby. Jest on jednym z najpopularniejszych i najchętniej czytanych blogów gejowskich w Polsce.
– I kto by pomyślał, że to się tak potoczy – skomentowała Jej Perfekcyjność wyniki. – Naprawdę, gdy zakładałem bloga, w ogóle nie myślałem o nim w tych kategoriach.

Zestawienie miesięcznych wyników bloga przedstawia wykres. Czarną linią zaznaczono przybliżony trend.

W swoim raporcie firma stat4u dokładnie analizuje przyczyny skoków i spadków popularności witryny w danym miesiącu, jednak dane te opatrzone są klauzulą „niejawne” i zostały przekazane właścicielce bloga.
Wiadomo też, że jeśli użytkownicy wchodzą na bloga Jej Perfekcyjności przez wyszukiwarkę, najczęściej wstukują hasła: „duzyformat”, „baunsuj dziwko”, „duży format blog”, „don’t phunk with my heart tłumaczenie” oraz „magazyn logo” i ” frank provost”.
– Pozostaje mi mieć nadzieję, że czytelnicy się mną nie znudzą – powiedziała na zakończenie rozmowy telefonicznej Jej Perfekcyjność. – Bo ja na pewno nie przestanę pisać.
Oczywiście Jej Perfekcyjności życzymy jak największej ilości odwiedzin i nieniknącej weny.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!