Warszawa, 7 maja 2006 – Jej Perfekcyjność jest niezwykle zadowolona z obchodów Międzynarodowego Dnia Paris Hilton. Nazwała mijający dzień „wielkim sukcesem”.

Pierwsza niedziela maja to Międzynarodowy Dzień Paris Hilton. Jej Perfekcyjność świętowała ten dzień tak, jak setki tysięcy innych ludzi. Choć święto dopiero powstało, już stało się bardzo popularne.
– Najbardziej dziwiły nas informacje, gdy osoby nam słabo znane podchodziły do mnie i moich znajomych, mówiąc nam, że jest Dzień Paris – wspomina Jej Perfekcyjność. – To niesamowite, jak ta piękna idea trafiła do osób, których nawet nie znamy.
Z dotychczasowych relacji wynika, że na różne sposoby celebrowano tego dnia bycie Paris. Jedni postanowili nic-nie-robić, inni pili na umór szampana, jeszcze inni po prostu ubierali się jak Paris.
– Jeden z moich znajomych postanowił nawet, że będzie obciągać, jak Paris – chwali Jej Perfekcyjność. -To naprawdę niesamowite, jak ta skromna dziewczyna potrafiła połączyć nas wszystkich.
Mimo, że Dzień ciągle trwa, Jej Perfekcyjność już rozpoczęła podsumowywanie go i dziękowała wszystkim, którzy włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Paris Hilton. W swoim przemówieniu na antenie TVP 1 dziękowała zwłaszcza Asi Gąsce, która pomogła przygotować logo tegorocznego święta.
– I obyśmy potrafili czerpać z życia tyle radości, ile czerpie jej Paris – powiedziała kończąc. – Obyśmy naprawdę potrafili być choć trochę jak Paris na codzień.


A tak świętowano Dzień Paris na świecie!


Tak oczekiwano na Paris w jednym z hoteli, gdzie nocowała.


Japońska klasa postanowiła wspólnie spędzić ten dzień w przebraniach a la Paris.


Dwie fanki w tłumie oczekujących ubrały maski z twarzą Paris (jedyne 1,99 dol!).


A tak świętowała swój dzień sama Paris.

Więcej o oficjalnym logo Międzynarodowego Dnia Paris Hilton
Tak wyglądały zapowiedzi Dnia oraz strona przygotowana specjalne na tę okazję.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!