Warszawa, 3 maja 2006 – W swoim porannym wystąpieniu, Jej Perfekcyjność zapowiedziała obchody Międzynarodowego Dnia Paris Hilton już w najbliższą niedzielę.

Święto jest nowym pomysłem Jej Perfekcyjności i ma być obchodzone zawsze w pierwszą niedzielę maja.
– Pomyślałem, że rzeczywiście trzeba uczcić tę wielką postać – powiedziała. – Można się bowiem śmiać z Paris, można ją uwielbiać lub nienawidzieć, ale nie można jej nie znać. Należy się jej ten dzień.
Główną ideą Międzynarodowego Dnia Paris Hilton jest więc zdaniem Jej Perfekcyjności celebracja osoby Paris. Ma się to odbywać w dowolnie wybrany sposób, natomiast zdaniem Jej Perfekcyjności, wskazane byłoby, aby tego dnia naśladować Paris.
– Nieważne, czy będziecie to robić w sposób prześmiewczy czy autentyczny – zadeklarowała. – Ważne, żebyśmy wszyscy w najbliższą niedzielę pamiętali o Paris i o jej znaczeniu dla wszystkich serwisów informacyjnych świata.
Jej Perfekcyjność podkreśliła, że data ogłoszenia Dnia jest nieprzypadkowa i wypada 3 maja – w Dniu Wolności Prasy. Zapowiedziała także, że zamierza osobiście spotkać się tego dnia z jak największą ilością znajomych, którzy będą chcieli z nią świętować Międzynarodowy Dzień Paris Hilton.
Idea dnia wzięła się od BeBe, która ogłosiła niegdyś to święto na początku maja w Gdyni i Sopocie.

AKTUALIZACJA! Poniżej znajdziecie link do informacji na temat logo MDPH oraz samo logo w dużej wersji!

Więcej o oficjalnym logo Międzynarodowego Dnia Paris Hilton

/VIPnews.pl/

W celu lepszego przygotowania wszystkich do obchodów MDPH zamieszczamy niezbędne linki:
Wikipedia o Paris
Zdjęcia Paris na Google
Zdjęcia Paris jako aktorki
Paris jako dziedziczka fortuny
O płycie Paris
Okulary Paris Hilton Blue
Oficjalna strona – w przebudowie

Oraz jedno zdjęcie Paris

Wypowiedz się! Skomentuj!