Warszawa, 30 maja 2006 – Potwierdziły się plotki, pojawiające się co jakiś czas w ciągu ostatniego tygodnia. Jej Perfekcyjność urządza Second Floor-Sitting Party.

Impreza ma już charakter małego cyklu, który – zdaniem ekspertów – będzie rozwijany. Floor-Sitting Party to nietypowa impreza, podczas której – zgodnie z nazwą – wszyscy goście siedzą na podłodze. Wydarzenie trwa krótko, dosłownie 2 godziny, po których goście opuszczają dom Jej Perfekcyjności. To bowiem miejsce jest siedzibą Floor-Sitting Party.
– Owszem, w tę sobotę odbędzie się u mnie impreza, ale ma ona charakter zamknięty – potwierdziła naszemu dziennikarzowi w rozmowie telefonicznej Jej Perfekcyjność. – Moi goście cenią sobie prywatność, dlatego nie zapraszam fotoreporterów.
Ze źródeł zbliżonych do Jej Perfekcyjności dowiedzieliśmy się, że tradycyjnie zamierza ona podać swoim gościom ciasto. Na samej zaś Floor-Sitting Party zaproszonych ma być 15 osób. Poza ciastem i dwiema godzinami z Jej Perfekcyjnością, goście będą mieli okazję podziwiać aż 4 nowe prace gospodyni. Będzie więc zarazem Second Floor-Sitting Party wernisażem wystawy owych nowych prac.
Z niepotwierdzonych informacji dodać możemy, że impreza nosi nazwę „Bye bye, Halyna” – co ma oznaczać pożegnanie się Jej Perfekcyjności z właścicielką mieszkania, w którym aktualnie przebywa. Ponadto impreza ma być okazją do uczczenia pierwszej rocznicy celibatu Jej Perfekcyjności oraz trzeciej rocznicy istnienia jej bloga.
Nasi informatorzy donoszą także, że impreza ma mieć dress-code. Ma nim być „krzyż”. Anonimowo powiedzieli nam, że obowiązkiem narzuconym przez Jej Perfekcyjność jest posiadanie w stroju elementu krzyża. Dodali, że tym razem – po raz pierwszy – każdy musi dostarczyć na imprezę jakąś rzecz przez nią wyznaczoną. Są to zazwyczaj produkty spożywcze, napoje, ale nie tylko.
Poprzednia impreza, inaugurująca cykl, odbyła się pod koniec kwietnia. First Floor-Sitting Party „Ciotociasto 2006” miało charakter nowej inicjatywy a dress-code ustalony wtedy to „damska część garderoby”. Ponadto Jej Perfekcyjność ugościła swoich przyjaciół Sernikiem Uli. Impreza odebrana została pozytywnie i odniosła spory sukces.
W miarę napływu nowych informacji, będziemy na bieżąco śledzić wydarzenia związane z Second Floor-Sitting Party „Bye bye, Halyna 2006”.

Z ostatniej chwili! Okazało się, że impreza ma już nawet swoją stronę www.FloorSittingParty.prv.pl. Niestety, aby mieć do niej dostęp, trzeba być zalogowanym.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!