Warszawa, 12 maja 2006 – Jak donosi wczorajszy „Fakt”, Jej Perfekcyjność była widziana w towarzystwie projektanta Macieja Zienia!

Swoje doniesienia dziennik dokumentuje zdjęciami przedstawiającymi Jej Perfekcyjność w znanym gejowskim klubie Utopia. Impreza, z której pochodzą zdjęcia odbyła się w środę.
– Potwierdzam, że zgodnie z planem w minioną środę ruszył w klubie nowy cykl imprez – powiedział Grzegorz Okrent, właściciel Utopii. – Virgin’s Night, bo tak nazywa się nowy cykl, zainagurował pokaz męskiej kolekcji Maćka Zienia.
G. Okrent pytany o to, czy Jej Perfekcyjność pojwiła się tego wieczoru w klubie odmówił komentarza, zasłaniając się dobrem klubowiczów i gości. Jest jednak niemal pewne, że tego wieczoru Jej Perfekcyjność pojawiła się przy ulicy Jasnej 1, gdzie znajduje się lokal.
Nowa kolekcja Macieja Zienia zaprezentowana została wszystkim przybyłym chwilę po 1 w nocy. Prezentowano głównie stroje męskie – dokinowały czerń i biel rozbijane barwnymi elementami. Długie krawaty, luźne koszule bez rękawów, poszerzane na przedzie paski i zawsze modne jeansy – to znaki rozpoznawalne dobrze przyjętej kolekcji. Sam Maciej Zień nie pojawił się na wybiegu po prezentacji. Zdaniem uczestniczących w imprezie – nie było wówczas również w sali Jej Perfekcyjności.
– Jej Perfekcyjność przekaże oświadczenie w tej sprawie w ciągu najbliższych dni – poinformował rzecznik prasowy.
Faktem jest natomiast to, że Jej Perfekcyjność spotkała kilka razy Macieja Zienia w swoim życiu. Ich znajomość rozpoczęła się kilkanaście miesięcy temu, ale była dość „niemrawa”, jak określił to sam M. Zień.
Redakcji „Faktu” nie udało się dotrzeć do projektanta ani Jej Perfekcyjności.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!