Warszawa, 26 maja 2006 – Jej Perfekcyjność stwierdziła, że uważa za „niezwykle niegrzeczne”, gdy nie otrzymuje odpowiedzi na wiadomości.

Wypowiedź Jej Perfekcyjności dla Radia Eska miała miejsce w czwartkowym porannym programie „Zjedz Pawelca na śniadanie”. Chciała ona w ten sposób odnieść się do plotek, jakoby niektórzy z jej bliższych lub dalszych znajomych nie odpisywali na wiadomości wysłane przez nią.
– Wolę już otrzymać wiadomość, w której zawarte będą niegrzeczne słowa, niż nie dostać odpowiedzi – powiedziała. – Dla mnie takie „milczenie” jest jednym a najniegrzeczniejszych zachowań.
Jej Perfekcyjność nie chciała podać przykładów konkretnych sytuacji, w których takie zachowanie miało miejsce. Powiedziała jedynie, że jej wypowiedź „dotyczy zarówno serwisów typu grono.net jak i wiadomości tekstowych wysyłanych na telefony komórkowe” a także, że zdarza się to „nowo poznanym osobom”, jak i tym, które zna już nieco dłużej.
– Nie chcę mówić, że to, co robią jest złe – podkreśliła. – Jest mi tylko nieco przykro, że nie chcą uszanować faktu, że się znamy poprzez zwykłą małą odpowiedź. Chociaż tyle chyba mogę wymagać od znajomości, prawda?
Papież Benedykt XVI nie odniósł się do słów Jej Perfekcyjności w swojej mowie po przylocie na lotnisko Okęcie w Warszawie.

/Eska/

Wypowiedz się! Skomentuj!