Warszawa, 16 maja 2006 – Biuro prasowe Jej Perfekcyjność poinformowało o tym, że dostała ona w serwisie grono.net wiadomość od nieznajomego fana.

Biuro opublikowało także treść wiadomości. Zamieszczamy ją poniżej.

Coz moge napisac… Jestes przedstawicielem tych nielicznych, ktorzy nigdy nie zasluza na szacunek i normalne traktowanie gdziekolwiek, a szczegolnie w jeszcze wciaz w miare zdrowej moralnie Polsce… Masz problem z religia chlopie, bezczescisz ja na kazdym kroku i atakujesz Kosciol, prawice i tzw. homofobow, he, he…. Otoz obsceniczne zdjecia jakie zamieszczasz, Twoje posty pelne jadu i nienawiscie do wszystkeigo co tradycyjne i poprostu normalne powoduja ze osoba hetero, nawet maxymalnie poprawna politycznie ala Gazeta Wybiórcza zaczyna wahac… Oby tak dalej, bardzo nam pomagasz ksztaltowac zdrowa postawe spoleczna wobec dewiacji :))

Poinformowano także, że Jej Perfekcyjność znalazła czas na udzielenie odpowiedzi na wiadomość.


Tego samego dnia Jej Perfekcyjność przypomniała w porannym serwisie Radia ZET, że już jutro obchodzony jest po raz drugi Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii (International Day Against Homophobia – IDAHO).
– Zachęcam wszystkich do świętowania tego dnia! – powiedziała w radiu. – Jestem pewien, że są ku temu powody.
17 maja 1990 roku WHO (Międzynarodowa Organizacja Zdrowia) oficjalnie uznała, że homoseksualizm nie jest schorzeniem psychicznym i dlatego też ten dzień świętowany jest jako IDAHO. Jej Perfekcyjność zaprosiła na stację Metro Centrum w Warszawie w godzinach 13-15, gdzie działać będzie Poradnia Antyhomofobiczna. Zapowiedziała również, że postara się tam zjawić.

Więcej informacji na tej stronie.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!