Warszawa, 1 kwietnia 2006 – Wolę poznania nowych klubów warszawskich wyraziła w sobotnim wywiadzie dla radia TOK FM Jej Perfekcyjność.

Jej Perfekcyjność była gościem audycji 'TOK, TOK na Wysokich Obcasach’. Tematem audycji była poprzednia blotka Jej Perfekcyjności, w której deklarowała powagę podczas Prima Aprilis.
– Nasze słuchaczki zasypały nas mailami, chcąc wiedzieć co było żartem, a co nie – deklarowała prowadząca.
Wyraźnie rozbawiona Jej Perfekcyjność wyjaśniała, że cała blotka miała charakter humorystyczny i nie należy traktować jej całkowicie poważnie.
Potem rozmowa zeszła na luźniejsze tematy. Jej Perfekcyjność odpowiadała na pytania słuchaczy i słuchaczek. Wyjaśniła, że nie zamierza w najbliższym czasie wydawać płyty ze swoimi nagraniami oraz że nie jest kobietą ani mężczyzną. Pytana przez prowadzącą o swoje plany na najbliższy czas wyjaśniła, że zamierza „rozwijać się nieco szybciej”.
– Na razie jestem Jej Perfekcyjnością in statu nascendi – wyjaśniła, pytana przez prowadzącą. – Muszę starać się być już coraz mniej „in spe”.
Potem dodała, że chciałaby odwiedzić nowe kluby w Warszawie. Powiedziała, że dotychczasowe są oczywiście nadal dla niej atrakcyjne – zwłaszcza Barbie Bar i Utopia, ale ma ochotę zmienić czasem otoczenie.
– Muszę poznać nowe miejsca – zakończyła. – Może i one okażą się warte tego, żebym tam często bywał?

/GAZETA.PL/

Wypowiedz się! Skomentuj!