Warszawa, 28 marca 2006 – W przekazanym oświadczeniu Jej Perfekcyjność przekazała do wiadomości publicznej fakt, że o godzinie 11:45 ma się jutro zobaczyć z Marcinem, którego poznała podczas sobotniej imprezy.

Informacja nie była zaskoczeniem. Komentatorzy oczekiwali takiego obrotu spraw i zapowiadali, że powinniśmy się spodziewać tego typu deklaracji lada dzień.
– Postanowiłem się z nim spotkać, żeby nie tylko zobaczyć go w świetle dziennym, ale przede wszystkim wyjaśnić na jakiej stopie będzie utrzymana nasza znajomość – napisała Jej Perfekcyjność. – Chciałbym, żeby nie było co do tego niejasności, niedomówień i dwuznacznych sytuacji.
Dalej Jej Perfekcyjność pisze, że na czas spotkania opuści „nudny wykład z komunikowania masowego” a bezpośrednio po zaplanowanym na około 2 godziny spotkaniu uda się na ćwiczenia do Isntytutu Socjologii. Marcin oczekiwać ma na Jej Perfekcyjność pod Empikiem przy ulicy Nowy Świat skąd potem Jej Perfekcyjność planuje udać się do Eufemii. Szczegóły zostały omówione podczas wieczornej rozmowy z Marcinem na Gadu-Gadu.
Propozycja spotkania wyszła od Jej Perfekcyjności, która – jak napisała w oświadczeniu – wyczuwała „z jego strony chęć spotkania się ze mną”. Jednocześnie podkreśliła, że jest on dość nieśmiałą osobą i na pewno nie zaproponowałby jej spotkania tak prędko.
Także dziś Jej Perfekcyjność odrobić ma korepetycje z minionego czwartku.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!